Bartecki Sławomir

Opinie o Bartecki Sławomir

Sławek

Chciałbym bardzo podziekować kierowcy autobusu . 17-07-2009 jechałem autobusem lini 132 o numerze bocznym 412 trasą Skarbka .z .Gór - Metro Marymont, ok. godz. 17.00 , zgubiłem telefon,znalazł go właśnie Pan kierowca i zadzwonił na numer bliskiej mi osoby informując o tym fakcie , jeszcze tego samego dnia udało sie odzyskac zagubioną zecz. Bardzo dziekuję za uczciwość .

Sławek

Zostaw opinię o Bartecki Sławomir - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartecki Sławomir