Opinie o Bartecki Sławomir w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bartecki Sławomir, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bartecki Sławomir o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartecki Sławomir w Warszawa

Sławek Nowy wpis

Chciałbym bardzo podziekować kierowcy autobusu . 17-07-2009 jechałem autobusem lini 132 o numerze bocznym 412 trasą Skarbka .z .Gór - Metro Marymont, ok. godz. 17.00 , zgubiłem telefon,znalazł go właśnie Pan kierowca i zadzwonił na numer bliskiej mi osoby informując o tym fakcie , jeszcze tego samego dnia udało sie odzyskac zagubioną zecz. Bardzo dziekuję za uczciwość .

Sławek

Zostaw merytoryczną opinię o Bartecki Sławomir - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bartecki Sławomir