Ciat Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Opinie o Ciat Sp. z o.o.

były

firma płaci z opóźnieniem , ma za nic pracownika , Ale jest na to sposób , wystarczy zgłosić Państwowej inspekcji pracy o zaległościach płacowych , EMAJLOWO NIC NIE TRZEBA JEŻDZIĆ OSOBIŚCIE , STRONA ŁATWA DO ZNALEZIENA NA ONECIE FIRMA BARDZO SZYBKO WPŁACA Mało tego są naliczane odstetki dzienne spore , I ROBI SIĘ SPORA SUMKA DODATKOWA MAJĄC NP 2-3 MIESIACE ZAKEGŁOSCI

były pracownik

zarobki niezle, ale nigdy na czas, atmosfera - masakryczna. i odejsc rownie trudno. a uzyskać dokumenty... banalnie proste tylko nie wiadomo jak dlugo trzeba czekac.

kiepsko, wystarczy zobaczyć jak rotacja, ogłoszenia w internecie co chwile, nie zależy um na stałych pracownikach

Zostaw opinię o Ciat Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciat Sp. z o.o.