reha fund

Opinie o reha fund

Zainteresowany

Witam, Może ktoś napisać jakie wynagrodzenie, premie? Osiągalne ? Auto służbowe, jakiej marki ? Czy umowa na czas nieokreślony ? Atmosfera w firmie, decyzyjność ?

wefg

hej hej na chwile boecna szukaja glownie regionalnego przedstawiecila handlowego w kilku wojewodztwach do zadan nalezy sprzedaż produktów medycznych (rehabilitacyjnych, ortopedycznych),współpraca z lokalnym rynkiem medycznym

laikonik

Ja działam tu w dziale handlowym i jest spoko.

nowy

Firma wywiązuje się ze zobowiązań jeśli pracownik wywiązuje się z obowiązków. Ja pracuję w Reha Fund w dziale handlowym od ponad 5 lat. Myślę, że staż mówi sam za siebie. To moja najlepsza praca w porównaniu z dwiema poprzednimi.

Firma zupełnie nie wywiązuje się ze zobowiązań. Odsprzedaje towar z odzysku za to za cenę pełnowartościowego. [usunięte przez moderatora] pracowników. Omijajcie z daleka

Firma zupełnie nie wywiązuje się ze zobowiązań. Odsprzedaje towar z odzysku,

Zostaw opinię o reha fund - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie reha fund