Związek Pracodawców i Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej

Opinie o Związek Pracodawców i Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej

tym

jasne że istnieje @zibi. Wczoraj wysłałem im CV i liczę na szybką i pozytywną odpowiedź. Jak coś to tu napiszę

były pracownik

Związek nie istnieje już 3-4 lata. Przez chwilę członkowie zarządu mieli spółkę pewnie za pieniądze z zamknięcia związku ale to padło z większym hukiem niż związek, który był po cichu doprowadzany, wydaje mi się, że umyślnie, do bankructwa.

Paweł

Przestrzegam przed działalnością tego związku. Jestem osobą która wykonywała różne prace dla tej firmy na kwotę 8 000 zł +VAT. (usunięte przez administratora)

Firma co miesiąc przyjmuję nowych pracowników i zwalnia. Jest to masowe zatrudnianie pracowników przez gumtree. Tracą, klientów, sponsorów.(usunięte przez administratora). Dziwne, że jeszcze istnieją! Gdy klienci do nich dzwonią, nigdy nie wiedzą z kim rozmawiać, bo każdy jest nowy i nic nie wie, bądź na danym stanowisku w ciągu np. pół roku pracuje 7 osoba.

ciekawa

pracownikom też nie płacą? Dlaczego, brak umowy ? Czy jak to wygląda ?

Zostaw opinię o Związek Pracodawców i Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Związek Pracodawców i Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej