Szlif-Pol

Opinie o Szlif-Pol

Filtruj opinie po kryteriach:

Filip
 Opinia

Dla mnie dobry pracodawca ale to pewnie trzeba być dobrym pracownikiem?

Tak2Nie
Rivardo
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Żyć i wodorosty zdecydowanie nie

TakNie

KatRzyna
 Opinia

Dajcie znać jak się dzieje szlif-pol uczysz poprawiło się coś czy w dalszym ciągu jest tak źle tak jak było w zeszłym roku???

Tak4Nie

neutralnanegatywnapozytywna
Mam nadzieję że w końcu Wzięli

Mam

Tak3Nie

Aktywna
 Opinia

Jeśli chodzi o szczerość tak naprawdę to w tym zakładzie to agresja i wyzysk ludzi generalnie nic innego co najmniej 30 osób zwolnionych w przeciągu kilku miesięcy cyrk na sali i nie traktują ludzi pracowników swoich poważnie omijajcie szerokim łukiem szlif-pol i niech zlikwidują w końcu tą stronę internetową bo to nie ma nic pokrywa się z prawdą w ogóle

Zainteresowany
 Opinia

Nie orientujecie się może czy ten zakład jeszcze działa funkcjonuje jako tako czy ma jakąś przyszłość przed sobą bo coś tam zatrudnić dajcie znać i nie na 2,3 miesiąca tylko już na stałe chciałoby się pracować

Doris
 Opinia

A gdzie jest ja się pytam Państwowa Inspekcja Pracy bo tak nie powinno być że ludzie robią w bambuko i jeszcze wielkie wymagania czasowe jakościowe dlaczego nikt nie chce zatrudnieni mówi że to jest praca na akord? Zdecydowanie nie nie nie jeszcze raz nie

@Doris 07.11.2018 17:58

Omijajcie ten zakład szerokim łukiem błagam was inaczej zostaniecie z ręką w nocniku tak jakby wszystkie i wszyscy Nie dajcie się skusić na oczy Shreka Hot Kornelia bajeczki

Zainteresowany
 Opinia

Nie macie może wiadomości na temat Jak długo ten zakład jeszcze pociągnie czy wytrwa do świąt bo tak naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć?

Tak9Nie

Opinia

Śmieciowe umowy w tym zakładzie są Ludzie zastanówcie się nie wybieracie się tam mydla moczę Zatrudniają fikcyjnie pracowników i traktują później jak śmieci

Tak30Nie

Marek
@Była pracownica tego zakładu 31.10.2018 14:44

Nieuczciwy pracodawca oszukuje pracowników długo Ten zakład nie będzie na rynku już Ledwo zipię

Tak11Nie

były pracownik
 Opinia

dajcie już spokój tej firmie!!!.Osoby pracujące tam cieżko pracuja o dobre imie tej firmy !Przynajmniej im dajcie szanse aby pracy nie straciły!

Tak18Nie

Pracownik.
 Opinia

Jestem pracownikiem tego zakładu. I hmm nie wiem skąd osoba pisząca te opinie bierze takie informację.. byc może z swojej urażonej chorej ambicji przez dziewczyn.. ??? owszem bywaja gorsze i lepsze momenty..ale to chyba jak w każdym zakładzie prawda ?? Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.. na obecną chwilę nie jest dobrze ale to nie z powodu warunków tam panujących ..ktoś skutecznie próbuje zaszkodzić .. dziewczyną jednocześnie pogrążyć firmę.. ale lrzedzej czy później pogrąży i siebie bo to jest chyba najgorszy sposób zemsty jaki moze być podkładać drugiemu "świnie" .. nie myśląc o reszcie pracowników którym być może naprawde zależy na pracy.. a za chwilę przez takie brednie i oczernianie zakładu mogą zostać bezrobotni ...

Obserwatorka
 Opinia

I nie wprowadzajcie ludzi w błąd i usunięcie te filmiki z (usunięte przez administratora) bo to wcale nie ma pokrycia to co jest na tych filmach te reklamy i wcale zakład nie zatrudnia 100 osób i nie Pracuję na trzy zmiany od tego trzeba zacząć I nie oszukuj 9 ludzi

Obserwatorka
 Opinia

Z tego co widać i słychać To nie wróży dobrze temu zakładowi(usunięte przez administratora) z tego co można zao obserwuję od niedawna co się dzieje szlif-pol ze mną naprawdę nie wygląda to zbyt kolorowo a nie chciałbym być w skórze tych mężczyzn i kobiet które tam jeszcze pracują nie ruszy to zbyt dobrze długiej przyszłości w ten zakład ale cóż (usunięte przez administratora)

Opinia

jeszcze chwila i smieci z remondisu beda wozili do szlifpolu i beda to reaktywowac zdecydowanie nie (usunięte przez administratora) i wodorosty

Krystyna
 Opinia

Te dwie pseudo kierowniczki czyli Kornelia i Agnieszka Nadają się tylko do pilnowania psów w schronisku chociaż i to nie jest pewne czy to są z tą funkcją sobie poradziłem wątpię w to a wy?

Tak22Nie

Maciej
@Krystyna 09.11.2018 17:08

Regulamin Gowork.pl zabrania podawania danych personalnych innych osób, także imion, po których te osoby mogą być rozpoznane. Swoją wypowiedzią łamiesz regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli chcesz napisać opinię o firmie staraj się, żeby wnosiła ona coś do wątku, a informacje w niej zawarte pomagały innym użytkownikom w znalezieniu zatrudnienia.

Opinia

Gdyby nie nasze metale to by tego zakładu już tak naprawdę nie było bo z czego by się miało to utrzymać? A do pracy Chodzimy i czekamy na esemesa czy możemy dnia następnego przyjść do pracy jest to chore Mówcie co chcecie bierz raz mam z tym styczność

Tak16Nie

Roman
 Opinia

Nic dobrego nie można powiedzieć na temat Ashley w Polo zdecydowanie nie!!!

Karola
 Opinia

Całkowicie się z tym wszystkim zgadzam Nie ma co powiedzieć dobrego o tym (usunięte przez administratora)w zakładzie tak naprawdę nie ma tam normalnej osoby tak naprawdę nie ma co dobrego powiedzieć na temat tego psa do zakładu i tak naprawdę nic dobrego więcej nie można powiedzieć na ten temat prócz tego że stoi tam ludzie niby pracują ale faktycznie 25 osób teraz jej prawie że prace to jest coś nie halo a starzy pracownicy nie problem to ile lat po sześć siedem lat i w dalszym ciągu pracuje to niech mówią przy zatrudnianiu że to jest tak jak na szparagi ale tam przynajmniej tam nie wiem czy się pracuje wiadomo że się jedzie tylko na kilkanaście Najgorsze w tym wszystkim jest to że nikt przy zatrudnieniu nie mówię że to jest tylko praca na sezon gdybym chciał na sezon to bym pojechała na szparagi do Niemiec za dużo większe pieniądze niż w szlif-pol o i w innym na pewno nastroju nigdy mi na przykład nie mierzył czasu w jakim czasie cokolwiek robię Czy mogę iść do ubikacji czy nie A niestety Friv polo tak jest

Tak21Nie

katrzyna
 Opinia

mydla oczy i smieiowe umowy zdecydownie nieoszusci

Tak21Nie

neutralnanegatywnapozytywna
Były pracownik tego zakładu i
@katrzyna 06.11.2018 13:29

Masz rację Kasiu Zgadzam się z tobą w stu procentach śmieciowe umowa i telefon

Tak19Nie

Piotr
 Opinia

Nie dość że roboty praktycznie nie ma początkowo Wygląda to tak że niby są zamówienia jako takie później (usunięte przez administratora)chodzą niby liczą A tak nic nie ma do roboty Oszukują ludzi Nie dość że pracy nie ma to jeszcze kto ile zrobił i liczą wszystko jakaś tragedia porażka

Tak22Nie

Bartek
 Opinia

Ludzie kochani którzy jeszcze pracujecie szlif-pol zwalnia jakieś jest sami póki jeszcze możecie bo ta firma do końca roku nie wytrzyma na pewno nie ma przyszłości tej firmie wiadomo takie mam w ogóle nazwać

Tak25Nie

Miras
 Opinia

hmmmm SZLIF-POL....co by tu o tej firmie ciekawego napisac ?Raczej NIC!! ta Firma jest bez przyszłosci.Dziewczyny pracujace w niej ogarnijcie sie i szukajcie lepszej i bardziej doceniajacej pracownika firmy.Zwalniajcie sie a napewno nie pożałujecie!!!!!

Opinia

Aż dziwne że mimo tylu lat tego procederu które tam właśnie w tym szli w polu sie dzieje Jeszcze Państwowa Inspekcja Pracy nie zareagowała miało się zmienić po wyborach a tak naprawdę nic się nie zmieniło jest jeszcze gorzej szlif-pol zdecydowanie nie polecam Miałam koszmary nocne z powodu tego co tam się dzieje po prostu teraz przynajmniej będę spała spokojnie

Opinia

Ludzie omijać ten zakład szerokim łukiem nie polecam tego zakładu zdecydowanie

beata
 Opinia

w kilka dni ok25 osob traci prace wiec zastabowcie sie dobrze zanim wybiezrzecie ten pseubo zaklad nie polecam

beata
 Opinia

nie polecam tego zakladu i ile mozna to nazwc zakladempracy oszusci i tylko tyle co mozna powiedziec

Tak25Nie

Opinia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w szlif-pol o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak12Nie

tomasz k.
 Opinia

Nie uczciwy pracodawca, podpisuje umowy śmieciowe, oficjalnie płaci poniżej najniższej krajowej.

Tak40Nie

kasia
@tomasz k. 02.12.2016 17:06

No ja się nie spotkałam z umową śmieciową, wszystko było od razu jak należy. Wypłata ponad najniższą krajową, dostałam bez problemów umowę na rok juz z zwiększą stawką. Wszystko ok

Opinia

Od ostatniej opinii dotyczącej pracy w szlif-pol minęło już sporo czasu. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie?

zainteresowana
 Opinia

Czy orientuje sie ktoś jak teraz wygląda praca w szlif-pol?

Tak29Nie

Zostaw opinię o Szlif-Pol - Ćwiklice