Szlif-Pol
counter
3 23 43 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy Szlif-Pol oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wojtek Nowy wpis

@anna Nie ma żadnych ? Karta multisport ?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Szlif-Pol?

Anna Nowy wpis
@Pytanie

Benefity!!??Kupisz czy na poważnie pytasz???

Tomek

Dobry pracodawca, rozwijająca się firma więc tylko polecić mogę pracę!

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Doris

A gdzie jest ja się pytam Państwowa Inspekcja Pracy bo tak nie powinno być że ludzie robią w bambuko i jeszcze wielkie wymagania czasowe jakościowe dlaczego nikt nie chce zatrudnieni mówi że to jest praca na akord? Zdecydowanie nie nie nie jeszcze raz nie

Tak24Nie
Była pracownica tego zakładu
@Doris

Omijajcie ten zakład szerokim łukiem błagam was inaczej zostaniecie z ręką w nocniku tak jakby wszystkie i wszyscy Nie dajcie się skusić na oczy Shreka Hot Kornelia bajeczki

Tak11Nie
krystian
@Doris

widocznie wcale nie jest tak źle ...skoro nikt nie zgłosił się do PIP z zażaleniami

Filip

Dla mnie dobry pracodawca ale to pewnie trzeba być dobrym pracownikiem?

Tak3Nie2
Rivardo
Nazwa działu: Handlowy

Żyć i wodorosty zdecydowanie nie

Tak1Nie
KatRzyna

Dajcie znać jak się dzieje szlif-pol uczysz poprawiło się coś czy w dalszym ciągu jest tak źle tak jak było w zeszłym roku???

Tak5Nie
Mam nadzieję że w końcu Wzięli

Mam

Tak3Nie
Aktywna

Jeśli chodzi o szczerość tak naprawdę to w tym zakładzie to agresja i wyzysk ludzi generalnie nic innego co najmniej 30 osób zwolnionych w przeciągu kilku miesięcy cyrk na sali i nie traktują ludzi pracowników swoich poważnie omijajcie szerokim łukiem szlif-pol i niech zlikwidują w końcu tą stronę internetową bo to nie ma nic pokrywa się z prawdą w ogóle

Tak11Nie1
Zainteresowany

Nie orientujecie się może czy ten zakład jeszcze działa funkcjonuje jako tako czy ma jakąś przyszłość przed sobą bo coś tam zatrudnić dajcie znać i nie na 2,3 miesiąca tylko już na stałe chciałoby się pracować

Tak11Nie
Zainteresowany

Nie macie może wiadomości na temat Jak długo ten zakład jeszcze pociągnie czy wytrwa do świąt bo tak naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć?

Tak9Nie
Była pracownica tego zakładu

Śmieciowe umowy w tym zakładzie są Ludzie zastanówcie się nie wybieracie się tam mydla moczę Zatrudniają fikcyjnie pracowników i traktują później jak śmieci

Tak31Nie
Marek
@Była pracownica tego zakładu

Nieuczciwy pracodawca oszukuje pracowników długo Ten zakład nie będzie na rynku już Ledwo zipię

Tak12Nie
były pracownik

dajcie już spokój tej firmie!!!.Osoby pracujące tam cieżko pracuja o dobre imie tej firmy !Przynajmniej im dajcie szanse aby pracy nie straciły!

Tak18Nie1
Pracownik.

Jestem pracownikiem tego zakładu. I hmm nie wiem skąd osoba pisząca te opinie bierze takie informację.. byc może z swojej urażonej chorej ambicji przez dziewczyn.. ??? owszem bywaja gorsze i lepsze momenty..ale to chyba jak w każdym zakładzie prawda ?? Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.. na obecną chwilę nie jest dobrze ale to nie z powodu warunków tam panujących ..ktoś skutecznie próbuje zaszkodzić .. dziewczyną jednocześnie pogrążyć firmę.. ale lrzedzej czy później pogrąży i siebie bo to jest chyba najgorszy sposób zemsty jaki moze być podkładać drugiemu "świnie" .. nie myśląc o reszcie pracowników którym być może naprawde zależy na pracy.. a za chwilę przez takie brednie i oczernianie zakładu mogą zostać bezrobotni ...

Tak17Nie1

Obserwatorka

I nie wprowadzajcie ludzi w błąd i usunięcie te filmiki z (usunięte przez administratora) bo to wcale nie ma pokrycia to co jest na tych filmach te reklamy i wcale zakład nie zatrudnia 100 osób i nie Pracuję na trzy zmiany od tego trzeba zacząć I nie oszukuj 9 ludzi

Tak16Nie

Obserwatorka

Z tego co widać i słychać To nie wróży dobrze temu zakładowi(usunięte przez administratora) z tego co można zao obserwuję od niedawna co się dzieje szlif-pol ze mną naprawdę nie wygląda to zbyt kolorowo a nie chciałbym być w skórze tych mężczyzn i kobiet które tam jeszcze pracują nie ruszy to zbyt dobrze długiej przyszłości w ten zakład ale cóż (usunięte przez administratora)

Tak16Nie

jeszcze chwila i smieci z remondisu beda wozili do szlifpolu i beda to reaktywowac zdecydowanie nie (usunięte przez administratora) i wodorosty

Tak18Nie

Krystyna

Te dwie pseudo kierowniczki czyli Kornelia i Agnieszka Nadają się tylko do pilnowania psów w schronisku chociaż i to nie jest pewne czy to są z tą funkcją sobie poradziłem wątpię w to a wy?

Tak23Nie

Maciej
@Krystyna

Regulamin http://Gowork.pl zabrania podawania danych personalnych innych osób, także imion, po których te osoby mogą być rozpoznane. Swoją wypowiedzią łamiesz regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli chcesz napisać opinię o firmie staraj się, żeby wnosiła ona coś do wątku, a informacje w niej zawarte pomagały innym użytkownikom w znalezieniu zatrudnienia.

Tak15Nie1

Gdyby nie nasze metale to by tego zakładu już tak naprawdę nie było bo z czego by się miało to utrzymać? A do pracy Chodzimy i czekamy na esemesa czy możemy dnia następnego przyjść do pracy jest to chore Mówcie co chcecie bierz raz mam z tym styczność

Tak17Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Szlif-Pol - Ćwiklice