szlif-pol

Ćwiklice

Opinie o szlif-pol

tomasz k.

Nie uczciwy pracodawca, podpisuje umowy śmieciowe, oficjalnie płaci poniżej najniższej krajowej.

romek

SZLIF POL nie polecam oszust wyłudza pieniądze

łotdefak

Wypowiadać się można długo. Jeśli ktoś chce się bać odezwać albo mieć zszarpane nerwy polecam prace w firmie szlif-pol. A ilość kapusiów i myślących tylko o sobie bliżej nie określona. (Naiwni myślą, że podwyżkę dostaną haha) Pracodawca (Pani) ma humorki i zdarza się, że rzuca swoim sprzętem i wpada w jakaś taką nieobliczalną bliżej nie zdefiniowaną furię, a najważniejsze rozmawia o problemach swoich pracowników nie osobiście z nimi, później ich zwalnia nawet jeśli swoją pracę wykonują lepiej od innych, których dalej trzyma. Generalnie praca nie jest ciężka, kwestia przyzwyczajenia i zarobki jak na naszym rynku pracy nie najgorsze. Do chorych akcji, które dzieją się w tej firmie też można się przyzwyczaić albo mieć to gdzieś i tylko robić co do ciebie należy. pozdro

Zostaw opinię o szlif-pol - Ćwiklice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szlif-pol