Multistal

Mikołów

Opinie o Multistal

Małż

Mam takie wrażenie, że klaruje się tutaj obraz jednej z najlepszych prac i firm na rynku, musze powiedzieć, że nieźle to wygląda, oferty są ciekawe i różnorodne

ksenio

Ha, ha, ciekawe czy nadal szukają naiwnych, którzy się nabiorą na piękne gadki.

ml

to prawda....można by było dużo więcej wypisac o ludziach w tej firmie ale po co nikt tego nie zmieni, mają kase i ludzie dla nich są nikim...nikim

Bardzo nieprzyjazna firma dla nowo przyjętych pracowników. [usunięte przez moderatora] przeciwny zatrudnieniom pracowników nie wpiera ich, nie informuje, działa przeciwko nim, bez podlizywania się[usunięte przez moderatora] nie ma szans na stałe zatrudnienie, gdyż osoba ta jest zamknięta i sflustrowana -boi się że ktoś mógłby zająć jego miejsce. Brak umiejetności miękkich zarządzania ludźmi, od razu widać że na stanowisko trafił przez przypadek.

Zostaw opinię o Multistal - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multistal