Biały Jar-Piecuch Dzbańska

Karpacz

Opinie o Biały Jar-Piecuch Dzbańska

ypao
użytkownik zarejestrowany

własnei nie często sie zdarza, zeby pracodawca dawał zaliczki.

Meggi

Iwonka- wszyscy pracownicy w Świdnicy się trzęsą na jej widok. Dlatego, że jest wymagająca. Ale sprawiedliwa. Jej imię zawsze padało w zdrobnieniu, nawet, jak za coś opierniczała. Żałuję, że to jej pożal się Boże mąż był moim szefem, bo z pewnością nie odeszłabym z pracy jak 100% ekipy otwierającej ,,Meksyk". Pozdrawiam cały Biały Jar, szczególnie p. Beatę:)

Jola Rosławska

Prawda zawsze wyjdzie na jaw.Jak dobrze ,że są też tacy jak ty ,,poeto,,nie piszą tylko bzdur, kłamstw i pomówień.Bo opluć kogoś anonimowo to bardzo łatwo .Ja tam pracowałam i było super ,ale to praca dla lubiacych prace ,a nie obiboków.(usunięte przez moderatora), jest sprawiedliwa i surowa zarazem.Jest piekną kobietą i wszyscy/ prawie/ - bo ja nie! zazdroszczą jej mądrości i powodzenia w życiu.Ona pracuje całymi dniami ,a nie baluje jak jej branża i nie popija czarnego J.W.Jesli czyta te szmatławce to moze mój głos pozwoli jej jeszcze wierzyć w dobrych ludzi .Nie anonimowa (usunięte przez moderatora),/podpisujcie sie/

poeta

Jest muzom .To ona funduje bezinteresownie nagrody dla naszego środowiska.Można je wydać innaczej ,a ona nie oczekuje poklasku.Zasadnicza ,konkretna o dobrym sercu.Oby wiecej takich kobiet.

MARYSIA

Podaj swoje imię i nazwiskoty kłamliwa dziewczyno -bo chyba nie dziewczyna to pisze .Ja mogę je podać.Pracowałam u Pani (usunięte przez moderatora),super szefowa ,daje wolne ,zaliczki zarobiłam i kupiłam sobie stary samochód .Tam ludzie pracuja kilka lat.Osszercy powinni byc ścigani przez policję Nie udawaj kobiety [usunięte przez admina]wiemy ,ze to ty piszesz te bzdury pilnuj swojego tyłka!Za granicą tez cię znajdą!

Zostaw opinię o Biały Jar-Piecuch Dzbańska - Karpacz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biały Jar-Piecuch Dzbańska