GTR HOLDING SP. Z O.O.

Goszcz

Opinie o GTR HOLDING SP. Z O.O.

Tadek

Ej bucu bucu . buc- Inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant, człowiek zarozumiały, pyszałkowaty, tępy, głupi DLATEGO nie osiągnął w pracy niczego, gdyż brakło mu i talentu, i wytrwałości 'W okolicach Krakowa określenie równie obraźliwe (a właściwie synonim) co słowo chuj, w szczególności w odniesieniu do osób." Podpisano Właściciel Firmy GTR HOLDING

buc

Firma przy takim zarządzaniu jaki jest do tej pory nie będzie działała za długo. Pani prezes (usunięte przez moderatora) "wyżej (usunięte przez moderatora) niż głowę ma". Sama uważa się za osobę znającą się na wszystkim, a zwłaszcza na zarządzaniu. Niestety tak jej sie tylko wydaje...Umie natomiast "ustawić się" aby udawać, że ciężko pracuje nie robiąc NIC. Ludzi traktuje"z góry", pod pozorem życzliwości jest nieudacznym menegerem.Niestety. Firma nie pociągnie długo przy tej pani rządach. Współczuję właścicielowi, że nie widzi iż owa pani wyciąga forsy ile może.

Zostaw opinię o GTR HOLDING SP. Z O.O. - Goszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTR HOLDING SP. Z O.O.