TRANS OIL TRANSPORT TOWARÓW - Witold Chmielewski

Żyrardów

Opinie o TRANS OIL TRANSPORT TOWARÓW - Witold Chmielewski

kierowca

Witam. W dniu dzisiejszym 11.08.2016r, kierowca TIRa DAF o numerze rej WGM 4KA2 , naczepa WGM 2KW4 w Krakowie ul. Albartosów kierowca jeździł po całej ulicy, był agresywny wobec innych użytkowników drogi jak mu zwrócili uwagę że zajeżdza drogę. Nie bardzo polecam taką firmę pomimo prób ustalenia numeru telefonu do właściciela nie udało się, nie ma nigdzie w internecie więc w razie jakiś problemów z przewozem towaru nie ma możliwości skontaktowania się w właścicielem firmy.

Zostaw opinię o TRANS OIL TRANSPORT TOWARÓW - Witold Chmielewski - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANS OIL TRANSPORT TOWARÓW - Witold Chmielewski