Pub Iguana

Białogard

Opinie o Pub Iguana

Zuzanna

Czy firma prowadzi nadal regularną działalność? Bardzo trudno jest znaleźć o niej aktualne informacje, a ofert pracy niestety w ogóle nie widać. Może ktoś napisać stan faktyczny?

jaga

Nie jestem pewien @Tyn wydaje mi się, że nie bardzo bo ostatnio w ogóle nic o nich nie słychać a ostatnia impreza była z 2007 roku więc raczej nie ma co się tam wybierać bo można klamkę pocałować niestety

anonim.

ogólnie bylam tam 2 razy i stwierdzam ze bylo ok :) po za niektórymi magenisami.

w bialogardzie w iguanie jest najwiecej ludzi lokal trzyma sie juz 5 lat a inne padaja nie daja rady maja duzo alkoholi i fajna muze

imprezowicz

bardzo fajny pub,fajny klimacik,mnostwo alkoholi do wyboru,czego nie ma w zadnym pubie w bialogardzie,bardzo lubie sie tam bawic :)

anooonim

Co do tego Pubu mam jedno zdanie syf na maxsa może jednak wkoncu znajdzie sie osoba która zrobi z tym porzadek. [usunięte przez moderatora] Iguana spada na psy jedno zdanie mowiace o wszystkim współczeje klientą którzy tam chodzą ale to ich wybor

krystian

anonim - 0 sekund temu odpowiedz | cytuj | Bardzo fajny lokal ,pelna kultura,zle opinie moga wystawiac ci, ktorzy nie maja tam wjazdu za zle zachowanie,albo czegos zazdroszcza :), co do pracownikow to mysle,ze gdyby twoja dziewczyna sie nadawala to napewno by tam zostala :), taka rola pracodawcow,zeby usuwali nieodpowiednie osoby,bo jak wiadomo kazdy na poczatku sie stara,a pozniej probuje matactw. W Bialogardzie dobrych lokali jest niwiele,ja wyroznil bym Iguane,Pub U Miklasa,Santa Maria,reszta jest albo skazona zlym towarzystwem,albo nieodpowiednim klimatem.

szynszyl

Gniazdo [usunięte przez admina] i innego marginesu.Obsługa niemiła,mało profesjonalna, podlegająca częstej rotacji z winy właścicielki tego lokalu.

Zostaw opinię o Pub Iguana - Białogard

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pub Iguana