"Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa" Szymon Opozda

Majków

Opinie o "Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa" Szymon Opozda

Milena

Macie błędy w nazwach miejscowości tzn. Na waszej trasie nie ma niektórych ulic jak Wy podajecie w rozkładzie tym samym wprowadzacie ludzi w błąd. Dużo lepiej było jak jeździła linia nr A. A wasz kierowca jest nie uprzejmy!!!!!!!

Grzegorz

Jestem nie zadowolony z usługi jednego z kierowców pracującego u Pana Szymona. Pana Piotra nie można o nic zapytać bo odpowiada po chamsku. Macie pracownika do wymiany !!!!!! Ja nie będę polecał tej firmy do póki ten Pan tam pracuję!!!!!

Czy macie jakieś nowe info odnośnie pracy? Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie "Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa" Szymon Opozda !

Zostaw opinię o "Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa" Szymon Opozda - Majków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa" Szymon Opozda