Opinie o Gospodarstwo Rolne, Hodowla Dżdżownic Kalifornijskich, Nawozy Naturalne RICHARD AST w Ostrów Wielkopolski

counter
2 6 4 5 1
Karolina Nowy wpis

zdecydowanie odradzam, pieniądze na czas to jedyny plus. Atmosfera pracy straszna, nieokreślony zakres pracy i wieczne niezadowolenie i krzyk + urągające wszystkiemu warunki sanitarne

Tak1Nie

Elen Nowy wpis
@Karolina

Jeśli chodzi o warunki sanitarne to pracownik powinien pozostawiać po sobie czystość i dbać o nią również na swoim stanowisku pracy i nie wymagać by inni po nas sprzątali . Warunki sanitarne są zadowalające !!! Nie bądźmy złośliwi !!!

Tak1Nie

Kinga

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TakNie

mic350 Nowy wpis
@Kinga

możesz coś więcej napisać Kinga?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Gospodarstwo Rolne, Hodowla Dżdżownic Kalifornijskich, Nawozy Naturalne RICHARD AST - Ostrów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.