Ostrów Wielkopolski

Opinie o Gospodarstwo Rolne, Hodowla Dżdżownic Kalifornijskich, Nawozy Naturalne RICHARD AST

Karolina

zdecydowanie odradzam, pieniądze na czas to jedyny plus. Atmosfera pracy straszna, nieokreślony zakres pracy i wieczne niezadowolenie i krzyk + urągające wszystkiemu warunki sanitarne

Elen
@Karolina 14.09.2017 18:52

Jeśli chodzi o warunki sanitarne to pracownik powinien pozostawiać po sobie czystość i dbać o nią również na swoim stanowisku pracy i nie wymagać by inni po nas sprzątali . Warunki sanitarne są zadowalające !!! Nie bądźmy złośliwi !!!

Kinga

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mic350
@Kinga 13.10.2016 22:03
nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

możesz coś więcej napisać Kinga?

Zostaw opinię o Gospodarstwo Rolne, Hodowla Dżdżownic Kalifornijskich, Nawozy Naturalne RICHARD AST - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gospodarstwo Rolne, Hodowla Dżdżownic Kalifornijskich, Nawozy Naturalne RICHARD AST