Opinie o Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu w Poznań

Dzień dobry, nie ma jeszcze tegorocznych opinii a widziałam na stronie UP, że poszukiwani są pracownicy do administracji. Konkretnej chodzi mi o pracownika dziekanatu w WNoŻiŻ. Proszę o ocenę warunków takich jak przede wszystkim atmosfera, planuje złożyć podanie

Karola Nowy wpis

Hej, same tu opinie studentów praktycznie, mógłby się ktoś wypowiedzieć o pracy tam? Stoję obecnie przed takim wyborem czy wysyłać do nich aplikację czy lepiej odpuścić. Konkretnie dział projektów mnie ciekawi, szukają specjalisty ds. realizacji z j. angielskim. W sumie najważniejszym warunkiem jest tam właśnie znajomość języka, a nie doświadczenie, jak wyglądają więc pierwsze tygodnie pracy? Pomagają wszystko ogarnąć? I może przy okazji dostanę jakieś rady odnośnie samej rekrutacji? :)

Klaus Nowy wpis
@Karola

Jeżeli znasz dobrze język angielski i chciałabyś realizować się w gałęziach projektów, UPP zdecydowanie nie da Ci możliwości na rozwój i dobrą płacę. Jeżeli masz inne oferty na oku nie wahaj się, utkniesz tutaj na niskiej płacy i wielkim zawodem.

Obserwator 55 Nowy wpis

Najgorszy uniwersytet. Wykładowcy jak bogowie (usunięte przez administratora)młodzież sami wszystko olewają. Do jednych możesz napisać do innych nie.Nawet gdy się uczysz i tak cię obleją. Że też nikt za nich się nie weźmie.Czekaja tylko na datki nie warto się uczyć.Ta młodzież jak nie ma szczęścia i trafi na chodzącego bożka ładuje u psychologa.I oni chcą podwyżki,

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko brak w firmie Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

mochowik

... tak , jak na wszystkich uczelniach-(usunięte przez administratora)w PL ... , tj. wg wskazań "utytłanych profesurów" namaszczanych przez (usunięte przez administratora) prezydenta rp w ramach feudalno-wasalnego systemu zarządzania kadrami naukawymi ... , co zapewnia(usunięte przez administratora)parcie tejże kadry dla administracji rządowej wyrażane często "opiniami": w TVP - przez utytłańców z nadania (usunięte przez administratora)a ... , albo TVN - przez utytłańców z nadania (usunięte przez administratora).... , czyli wszystko (usunięte przez administratora) staremu ... , tj. w (usunięte przez administratora)..

Firma Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik do Działu Osobowego i Spraw Socjalnych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Klk

Tragedia, masakra i paranoja to jakiś cyrk a nie szkoła . Wszystko jest daleko niewiadomo gdzie nic nie oznaczone po prostu tragedia. Każdy robi sobie co chce .wszystko jest niejasne ..

@Klk

... no to wszystko po staremu ...

Studenciiak

0 zabiegania o studentów zaocznych, zimą zamiast ogrzewania to wietrzenie sal ze względu na covid, w kurtkach siedzieć trzeba i w dodatku płacić za to. Słaba uczelnia- wydział ekonomiczny

Czy w Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu występują paczki/bony świąteczne?

mochowik

... możesz zanosić na okrągło ..., cały rok ... , szczególnie alkohol ... - te pijusy wezmą wszystko ... , a tobie będzie się łatwiej studiować ... , albo pracować ...

@mochowik

Ale tu chyba mowa o prezentach od pracodawcy? ;p Ale generalnie serio takie rzeczy się dzieją? Nikt jakoś specjalnie nie reaguje?

@Karolina

... a i oszem ... , reagują ... , jak ktoś miesiącami nie przynosi prezentów ... , co gorsza ... - nie chce razem z nimi pić .... , albo ... , co najgorsze ... , nie udostępnia swoich notatek przy przekazywaniu wykładów ... , czy nie dopisuje współautorów do artykułów ... - no to wylatuje z roboty ...

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu?

mochowik

... no ... , po połączeniu WTD z Leśnictwem ... , to już im tylko imprezy integracyjne zostały ... , mogą zalewać pały na umór - po lasach ... , zanim ich już całkiem nie zlikwidują ...

Nicole

Nie polecam studiować na UP w Poznaniu,dlaczego?oto kilka powodow: *totalna dezorganizacja dziekanatu i stron uczelni *wykładowcy olewają studentów,żeby uzyskać odpowiedź trzeba conajmniej posłać 5maili by raczyli odpowiedzieć, oceniają według widzimisię nie na podstawie wiedzy studenta,lubią uwalić bo z góry maja założenie na kogoś,nauczyciele są slabi,zajecia prowadza w większości czytając slajdy,laboratoria są ale studenci nie są dopuszczani do czegokolwiek i maja charakter pokazowy nauczyciela,nauczyciele kompletnie zdezorganizowani umawiają się ze studentami na godz 15ta egzaminu a w dniu egzaminu wołają wszystkich na egz w godz 12tej i nie ważne ze ktoś teraz jest niedostępny. Nauczycieli którzy dobrze uczą i tłumacza jest bardzo niewielu. Raczej mało uczą a dużo wymagaja. *dziekanat bardzo niechętnie przyjmuje studentów *wyscig szczurów,studenci są sobie wilkiem,nikt nie udostepni żadnej nawet informacji. Wzrokiem by zjedli drugiego studenta za dobra ocenę lub dobre zwracanie się nauczyciela do studenta. *rozklad zajec jest wystawiany dzien przed rozpoczęciem zajec *dużo egzaminów komisyjnych z analizy matematycznej i statystyki

admin

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu ? Jak dotąd nie widzę nowych info związanych z pracą.

Jola
@admin

Jestem pracownikiem uczelni od 2009 r. Bardzo dziwią mnie opinie o zakładzie, które tu przeczytałam. Ja jestem bardzo zadowolono z pracy na UPP. Jestem pracownikiem administracji. Uczelnia pozwoliła mi poszerzać swoją wiedzę na różnego rodzaju kursach doszkalających. Jestem rozliczana z efektów swojej pracy, a nie z przepracowanych godzin. Władze naszego wydziału dbają o integracje pracowników zarówno tych administracyjnych i naukowych. O ile się orientuje na kierunku technologia drewna studiuje ponad 400 studentów. Kierunek ma ocenę wyróżniającą. Nauczyciele akademicy należą do najlepiej publikujących naukowców na świecie.

@Jola

... co za bzdury ... , obecnie na technologii drewna jest w sumie jakieś 40 studentów ... (na wszystkich latach), ... z niestacjonarnymi ... może setka ... , od czasu kiedy właściwie zlikwidowano mechaniczną technologię drewna (botanicy od nauki o drewnie wygryźli mechaników), a inżynierskie meblarstwo zastąpiono artystycznym projektowaniem mebli ... - technologia drewna upadła na pysk ... , noo ... , pracownice administracji mogą być zadowolone ... , nie mają prawie nic do roboty .... , i se mogą jeździć na szkolenia ...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu?

mochowik

... lepiej zaopatrz się w maskę gazową ... , sama maseczka w UP nie wystarczy ... , taki tam smród ...

Katarzyna

A może trzeba spojrzeć na sprawę tak, że nie każdy ma odpowiednią wiedzę żeby tu dostać pracę!

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu?

mochowik

... nie słyszałem, żeby było poważne zainteresowanie z zewnętrznych poważnych firm ... , szczególnie z poza branży ... , branżowe zainteresowanie występuje głównie przy poszukiwaniu pracowników dla tej nietypowej branży ... , albo w poszukiwaniu etatu na uczelni dla dzieci prezesów czy kierownictwa firm z tej branży ... - tak, że raczej jest to zainteresowanie na zasadzie "ręka rękę myje" ... , jeśli współpraca z przemysłem - to głównie z małymi firmami lokalnymi w oparciu o kontakty z dziećmi właścicieli studiujących w tej uczelni ... , pracownicy raczej nie zabiegają o zainteresowanie poważnych partnerów ... - raczej nie mają ciekawych propozycji ... , mało tego ... , zdarzały się przypadki porzucania (nie opłacania) patentów, z których kierownicy zakładów czy katedr by nie mieli korzyści dla siebie - a mogłyby one się przyczynić do awansu podwładnego ... , nawet blokowano doktoraty z podobnych powodów ...

mochowik

... najlepszą weryfikacją uczelni jest sprawdzenie liczby studentów tam studiujących ... , z tego co wiem, w czasach PRL-u na wydział technologi drewna przyjmowano nawet 150 studentów co roku, później długo 120, ale od czasu zniesienia obowiązkowej służby wojskowej (sporo studentów to były "spady" z politechnik ) to mocno stopniało ... , słyszałem że przez ostatnich kilka lat suma wszystkich studentów na tym wydziale, na wszystkich latach studiów - nie przekraczała 50 studentów ... , absolwentów rocznie jest mniej niż profesorów i habilitowanych ... , liczba katedr stopniała o połowę ... , patentów i wdrożeń brak ... , nie wiele lepiej było na innych wydziałach. Wszystko to wydaje się być pokłosiem upolitycznienia tej szkoły i dominację osób związanych politycznie ... (nie tylko z PSL ...) , .... szkoła ta od powstania była odskocznią i zapleczem dla politycznych i narodowościowych grup, które nie zasymilowały się ... , stąd nic dziwnego, że mentalnie ta szkoła tkwi jeszcze w PRL-u ... Oczywiście sprzyjają temu obowiązujące w PRL-pis prawa: o nauce, autorskie, patentowe ...

Ajum
@mochowik

...Studentow brak a ludzi w administracji wciaz tyle co kiedys...????

Czy pracownicy Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Nie ma mowy o integracji w UP. Takie słowo tam nie funkcjonuje. :)

Sofik

Ludzie nie piszą być może dlatego, że część spora pracowników nie używa na co dzień maili, i innych nowoczesnych rozwiązań służbowych i biznesowych, może też nie wiedzą o istnieniu takiej strony. W administracji widać późnego Gierka i głęboki PRL, przestarzałe procedury, bo tak było i tak ma być, pieczątki drewniane na gąbkę z tuszem, pożółkłe papiery, kalki do kopiowania, brak chęci współpracy, pracownicy mają obowiązków mało a pretensje o wszystko, niektórzy naprawdę nie korzystają z maili służbowych (czy to możliwe w dzisiejszych czasach) zero nowoczesności, raczej wygoda do emerytury, nie ma weryfikowalności etatów, nie ma osób które przyglądają się funkcjonowaniu całości administracji, każdy rządzi w swoim ogródku. Oj wiele by można w sumie pisać. Rozumiem osoby między 50 a 60 rokiem życia, ale dziwię się że młode chcące się spełnić zawodowo osoby tam się tak ochoczo zatrudniają. Ale jeśli komuś powyższe nie przeszkadza i ma naprawdę 5 lat do emerytury to polecam, praca lekka i spokojna za w sumie przyzwoite pieniądze. Pracownik ma tu naprawdę dobrze. Związki zawodowe zawsze po stronie pracownika. Zawsze...:(

Rudi

Albo wszyscy są zadowoleni bo firma świetnie płaci i daje dobry socjal albo boją się napisać cokolwiek.

Luidzi

Czyli jesteście zadowoleni z pracy i dlatego nikt nie pisze?

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - Poznań

• Jak się pracuje w Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu?

Zobacz opinie na temat firmy Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu?

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu