Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

Jopek

Czy jest dla pracowników jakiś dojazd zapewniony czy trzeba samemu się zorganizować i jeśli nie to czy coś pod zakład bezpośrednio podjeżdża?

Kseon

To już by musiał być jakiś natręt żeby tyle pytań zadawać że przez to inny pracownik aż normy nie wyrobi XD

damian

są tu jakieś stanowiska nie wymagające specjalistycznej wiedzy?

cototonie

to akurat dobrze powiedziane, lepiej najpierw wysyłać cv a dopiero potem się pytać

siemaneczko

macie jakieś info co do naborów ? kogoś teraz szukają?

Nerd
@siemaneczko

Na pracuj albo na ich stronie sprawdzałeś? z tego co widziałem potrzebują pracowników na produkcję jeśli cię to interesuje

fryk
@Nerd

To bez problemu praca na dluzej? Mozna liczyc na stale zatrudnienie?

akant
@fryk

tak, praca na dłużej jak ci się spodoba, chyba mogę polecić osobiście nie żałuję

fryk

Jak jeszcze moge o cos spytac to oboje pracujecie na umowach o prace? Okres probny trwa tutaj trzy miesiace?

Expel
@fryk

No a inne umowy wchodza w gre tutaj w ogole? Myslalem ze tylko uop

sec

czyli na zlecenie nie ma opcji? nie da sie tak dogadać?

beemiks
@sec

z tego co rozumiem to chyba tylko uop

ktos

może niektórzy mają swoje powody dla których wolą zlecenie akurat i nic nam do tego

Leoo

Dokladnie. Jakby tak bylo to by sie pracodawcy nie godzili na rozne rodzaje umow.

ganda
@ktos

umowe o prace na ile dostajecie po okresie probnym?

Shrek
@ganda

Podbijam pytanie zależałoby mi żeby w miarę szybko przejść na umowę na czas nieokreślony

insta Nowy wpis
@Shrek

no to jakos mega szybko raczej nie przejdziesz, najpierw próbny itd

Midas Nowy wpis
@insta

Ile ten próbny sobie zastrzegają?

Ordon

moze mi ktos cos powiedziec o dodatkach? czy jest ubezpieczenie, jakies premie, multisport?

Lowk
@Ordon

jest multisport z dofinansowaniem, nie wiem jak to procentowo wychodzi bo sam nie korzystam

Lowk
@Ordon

i mozesz dolaczyc do ubezpieczenia grupowe, ogolnie jest nawet nawet

@Lowk

ja chyba słyszałem ze dofinansowanie 80% do tego multisporta

@Lowk

a możesz od razu powiedzieć jeszcze coś więcej o tym jak se w firmie robi?? czy warunki dobre, atmosfera znosnia itd?

eelf
@goglus

Ja uważam, że bardzo w porządku. Atmosfera niczego sobie, warunki też ok.

@eelf

żadnych zwolnień z dnia na dzień ani spóżnień z wypłatami? niechciałbym się znow naciąc na nieuczciwego pracodawce...

bazzz

nie ma takiego czegos, firma nie zwalnia hobbistycznie pracownikow. wiele z nas pracuje tu juz jakis czas wiec to chyba o czyms swiadczy..

alo
@bazzz

w ogóle wydaje mi się że zadna firma nie powinna tak robić skoro chce kogoś zatrudnić i sie okaże okej to przecież po coś go zatrudnili

@bazzz

Jakiś czas, czyli? Jakie macie teraz średnie staże? I co za ich ewentualną długość dodatkowego wpada? Jakiś przywilej może? Lub większa kasa? Szukam pracy na stałe chce znać perspektywy

sevek

takie rzeczy tez zaleza od cb czy sie sprawdzasz jako pracownik bo nikt cie na darmo trzymac nie bedzie

Uwa
@sevek

No a jak to wygląda ze stażem w firmie, są osoby które przepracowały dłuższy czas?

durum
@Uwa

jest też uop zawsze, więc porządna a nie śmieciowa umowa, ale nie gwarantuje ci to że wiecznie bedziesz robiłe nie

Fajka
@durum

Od początku Ci normalnie daję umowę o pracę?

Fajka
@durum

Bo pewnie okres próbny też jest? Na tym okresie też normalnie ta umowa?

pled
@Fajka

jest okres próbny i masz wtedy odpowiednią umowę na okres próbny

julko
@pled

okres próbny standardowo trzy miesiące?

Może z subiektywnego punktu widzenia chodziło komuś o te o pracę? a ten okres próbny to raczej większość ludzi przechodzi czy jednak trudno jest się utrzymać, wiecie może? porady jakieś?

Ormuz

Okres próbny przechodzą wszyscy (jak wszędzie). Czy trudno się utrzymać to zależy od Ciebie. Porady: pracuj uczciwie. Bumelanci nie są mile widziani.

Czyli na atmosferę stawiasz? Tak w sumie to są teraz jakieś integracje tu organizowane? Dla przykładu skoro święta idą to jakaś wspólna wigilia? Ludzie do tego stopnia się organizują?

pomidor

ja nigdy nie miałem opóźnień w wypłacie wynagrodzenia nawet dostawałem wcześniej jak wypadał weekend, też się wcześniej bałem, ale tutaj naprawdę nie ma z tym żadnego problemu

pomidor

pracuję też juz w sumie dosyc długo i nikt mnie niespodziewanie nie chciał zwolnić XD nie byłem też świadkiem żeby kogolwiek zwolniono za nic

xsn

zapewniają odzież roboczą

@xsn

A co w skład tej całej odzieży wchodzi? I generalnie to jednorazowo cos się dostaje i tak dalej czy zmieniają co jakiś założony okres czasu? Jak szybciej zużyjesz to płacisz cos? i co z praniem?

makowiec

podłączam się do pytania, w sumie zastanawiałem się i nie mogę dojść do tego jak to działa w praktyce

Caravaggio

Z reguly jak mialem ubrania robocze to po mojej stronie bylo pranie normalnie ale w sumie ciekawe.

pasternak

to ubrania robocze napewno tu dają?

Larnik
@pasternak

Mozna sie domyslic ze tak, bo ktos juz wyzej napisal ze zapewniaja odziez robocza

insta Nowy wpis
@pasternak

tak, napewno tu dają

Medium

Teraz są tylko wolne wakaty na produkcji? Patrzyłem na ich stronę i tylko to mają napisane

Medium
@Medium

jak w ogóle wygląda taka praca na produkcji? wymagają doświadczenia? nigdy nie robiłem na czymś takim i się zastanawiam

@Medium

doświadczenia nie potrzebujesz z tego co wiem tylko na czterobrygadówke się musisz nastawić

@Medium

ogólnie firma też zapewnia całkiem fajne benefity i nawet szkolenia więc moim zdaniem warto fuchę obczaić

Papi
@Kolpo

W ogóle to są jakieś dodatki, dobrze rozumiem? A te szkolenia to z czego?

Papi
@Kolpo

Jeszcze jedno pytanie jeśli to nie problem, nie pracowałem nigdy na czterobrygadówce i ciężko się na to przestawić?

pilsner
@Papi

raczej nie, no moze z poczatku bylo mi dziwnie bo ja tez wczesniej na nocki nigdy nie robilem ale poza tym to po czasie nawet ok jak ma sie grafik tak z gory ustalony. chociaz sobie ustalisz co pozalatwiasz w wolne dni

Ósmy
@pilsner

to jak wyglądają tutaj te nocki? są cięższe niż zmiany za dnia czy podobnie?

jama
@Ósmy

czy cięższe? no nie wiem, na pewno się trzeba przyzwyczaić bo człowiek jak jest śpiący to się inaczej zachowuje. Ale jest to jak najbardziej do ogarnięcia

Myszoskoczek
@jama

Macie jakieś dodatki za pracę w takim systemie?

tofi
@Myszoskoczek

no tak, zazwyczaj jest zmianowe naliczane do wyplaty w takich miejscach

Shrek
@tofi

Macie wypłaty końcem miesiąca czy 10 tego?

kazus Nowy wpis
@Shrek

czy to takie ważne?

Ciekawe jest to jest że produkcja nic innego tylko (usunięte przez administratora) a Dwie panienki z biuro wiecznie na fajce szczególnie ta blond z jacusiem

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Malwina

Widziałam, że ktoś w zeszłym roku miał wątpliwości co do ewentualnego awansu dla pracownika produkcji. w ogłoszeniu na stronie jakoś piszą wprost, że oferują możliwość podnoszenia kwalifikacji i właśnie wcześniej wspomnianego awansu zawodowego. Chodzi tylko o jakieś stanowiska liderskie czy jeszcze gdzieś indziej można sobie przejść?

damian

są tu jakieś stanowiska nie wymagające specjalistycznej wiedzy?

damian

gdzie znajdę info na ten temat?

damian

może bym się zaczepił jak jest okazja

@damian

Sprawdzenie w firmie (net, telefon) nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Skoro tu trafiłeś to i tam ogarniesz. Tutaj akurat panie z kadr się nie lansują.

rado
@damian

masz tylko opcje pracy na produkcji, bo tylko to jest aktualnie dostępne, to sprawdź czy się nadajesz

Niv
@rado

Przyjmują na prod. bez doświadczenia?

dogon
@Niv

moga chciec zebys mial uprawnienia i doswiadczenie do wozkow poza tym wszystko do nauczenia

mix
@dogon

a swiezakow wspieraja jacys z wiekszym doswiadczeniem czy jestes zdany od poczatku sam na siebie ? ?

gryn

długo trwa w sumie taki okres wdrożenia? od czegoś to jest zależne?

lacz
@gryn

Wdrożenia jako takiego czy o okres próbny ci chodzi?

Umbra
@gryn

a okres probny standardowo 3 msc

black eyed peas
@Umbra

próbny a wdrożenie to dla mnie trochę różne rzeczy, bo próbny jest formalnie tak jak mówisz 3 miesięczny na umowie ale wdrożenia najczęściej trwają krócej, bo wątpie że ktoś się czegoś uczy tyle czasu

Krypto
@black eyed peas

Coś w tym jest, tyle że nie ma złotego środka na to ile ktoś ma się faktycznie doszkalać. Każdy ma swoje tempo i jeden się przyzwyczai w tydzień, a inny w trzy. Po to masz ten okres próbny, żeby się o to nie martwić.

lcdp
@Krypto

a jak wygląda to wdrozenie?

lcdp
@lcdp

mam na mysli, czy jakis pracownik cie wdraża w prace czy jest jakas specjalna osoba od tego?

bodygcc
@lcdp

jak ja sie zatrudnialem to raczej pracownicy mnie szkolili do tego co mam robic, ale to juz bylo chwile temu, wiec nie wiem na 100% jak to teraz wygląda

bodygcc
@bodygcc

zreszta wdrozenie nie jest trudne, jak jestes ogarniety to szybko zalapiesz

@bodygcc

Ile u ciebie wszystko trwalo na samym poczatku w pracy tutaj?

@bodygcc

Czy z poczatku przysluguje jakis ochronny okres w ktorym mozna popelnic jakies bledy?

hlubek
@Caravaggio

od ciebie zależy jak łapiesz ale tak dwa tygodnie może masz nieco bardziej taryfę ulgową bym powiedział?

hlubek
@Caravaggio

w sensie tu nie ma jakiejś niesamowicie trudnej roboty więc raczej nie bedzie cie trzeba chronić xd

Honorata
@Caravaggio

No i co po takiej taryfie dalej się dzieje? Jeśli już wyjdzie, że ktoś jednak mało co ogarnia to idzie na odstrzał czy jednak dają tu jeszcze jakaś szanse? Zastanawiam się jakie maja podejście do nowych

bao
@Honorata

to nie ma tu żadnego okresu próbnego na umowie?

@bao

Czy wy czytacie w ogóle wątek? Wyżej napisano, że 3 miesiące próbny trwa. To nie jest jakaś sprawdzona informacja czy o co chodzi? zawsze 3 czy może dałoby rade krócej?

Gnom

Wydaje mi się że akurat trzy miesiące to takie standardowe minimum ewentualnie dłużej czasem dają

Siup
@Gnom

Jak ja zaczynałem to miałem właśnie 3 z tego co dobrze kojarzę

Myszoskoczek
@Siup

Kojarzy ktoś z was albo gdzieś słyszał czy w przypadku nie przyjęcia kandydata na konkretne stanowisko wysyłają jakąś informację zwrotną?

@Myszoskoczek

ale teraz nawiązujesz do sytuacji po rozmowie czy dopiero na etapie wysłania cv? i o jakim stanowisku przede wszystkim mowa, bo jak tak czytam „wymogi” na dział produkcji i widzę, że oczekują by ktoś chciał pracować w 4-brygadach, był odpowiedzialny, sumienny i zaangażowany to zastanawiam się czy ciężko byłoby się wręcz nie dostać

K.m
@Myszoskoczek

słyszałem, że po rozmowie wysyłają odpowiedzi do wszystkich i informują jaką decyzje podjęli

Siemka, a jest to tylko sama odpowiedź bez uzasadnienia? Chodzi mi o to, że spełniam warunki na produkcję i zastanawiam się na podstawie czego mogliby mi jednak odmówić. Zawsze fajnie wiedzieć gdyby ktoś chciał jeszcze raz aplikować

kadilak

nie dają ci szczegółowej rozpiski XD

Lincoln

Pierwsze slysze o takim czyms, zazwyczaj daja tylko odp o negatywnej decyzji i tyle.

cototonie

@Jopek

Z tego co wiem, nie ma nic ogarniętego bezpośrednio z zakładu. Ale dojazd do samej firmy nawet komunikacją jest nienajgorszy

@Piotr

było to w jakichkolwiek planach, żeby jakoś wspólnie się zorganizować? mam na myśli w kontekście jakiejś sugestii od pracowników, jak zgłaszanie zapotrzebowania wygląda? jest przedstawiciel?

Bocian
@Piotr

Właśnie też słyszałem, że dojazd jest spoko. A wiesz coś może o warunkach zatrudnienia?

trefnis
@Bocian

Też właśnie chciałem się dowiedzieć na jakiej umowie i jakie zmiany macie?

trefnis
@Bocian

Bo słyszałem jeszcze, że tu jest czterobrygadówka? Jak to w praktyce wygląda?

Pospolitos
@trefnis

ta, jest czworka i ruch ciągły

Pospolitos
@trefnis

a co do zmian to od 6,14,22 co osiem ja tak mialem

@Pospolitos

i w czterobrygadówce niedziele też sie robi i soboty nie? bo slyszalem o tym ale jeszce nigdy tak nie robiłem

@Pospolitos

a jak to z dniami roboczymi w tygodniu wyglada na brygadzie? dwa dni są wolne, wiecej?

@Ordon

Dla ułatwienia: zawsze po 1 zmianach dwa dni wolnego to środa i czwartek.

@Ormuz

i po każdej zmianie inne dni wolne tak?

bundim
@Ormuz

nie do konca tez rozumiem, myslalem ze to chodzi o to to ze 3 brygady pracuja a jedna ma wolne, na tym polega czterobrygadowka?

@bundim

no brygadzie tez przeciez na zmiany robia wiec pewnie po okresie pierwszych zmian masz zawsze środe i czwartek wolne i po innych zmianach jakieś inne dni czy cos takiego

@Ormuz

a słuchaj jak ludzie na brygadach? kwasu jakiegos nie ma, nie starch do roboty przychodzic?

seb

wiec jak cos to atmosfera sie nie musisz martwic serio. a zlozyles juz cv czy pytasz na przyszlosc?

@seb

a wiesz może jak szybko odpowiadają?

Qenty
@gortex

na to chyba nie ma reguły sa takie oferty na ktore poszukuja pilniej i wiecej sie tam dzieje i takie na ktore nie musza sie spieszyc

Qenty
@gortex

a ewentualnie jaka praca by cie interesowala ,jako kto chcesz robic?

@Qenty

ja to na produkcje akurat bym chciał

@Qenty

jakbyś mógł dać mi jeszcze znać jakie zmiany zazwyczaj są na produkcji, to są te czterobrygadówki co wyżej pisali?

ezzo
@gortex

tak, na produkcję teraz szukają na czterobrygadówkę

ezzo

a co do godzin pracy to 6-14 i tak po 8 godzin po kolei, czyli 14-22 i 22-6

Błotniak
@ezzo

czym jest ta czterobrygadówka? bo z nazwy to rozumiem, że są cztery brygady ale co dalej? xd

Mlukek
@Błotniak

pracujesz na trzy zmiany po 8 godzin to najważniejsze co musisz wiedzieć

@Mlukek

czyli w weekendy tez sie wtedy robi?

@Mlukek

u was sie pracuje tylko na umowie o prace czy nie?

@Mlukek

mysle zeby sie zglosic przy najblizszej okazji, ale nie wiem tez ile bede czekal na jakakolwiek odpowiedz od firmy. dlugo czekales?

Maglite
@berek

Tak ja pracuje w ciaglym ruchu

Maglite
@berek

a co do umowy to mam umowe o pracę i raczej to mi proponowali od początku

pulpet
@Maglite

robiles najpierw na okresie probnym? jak tak to ile miesiecy?

pulpet
@Maglite

co znaczy praca w ruchu ciaglym, jak to wyglada?

@pulpet

no czterobrygadówka normalnie, cztery grupy ludzi trzy robią jedna ma wolne tak mneij więcej to wygląda

gesiek
@Kolpo

ile dni w tygodniu wtedy wolnych wychodzi, nadal dwa?

gesiek
@Kolpo

czyli na czterobrygadowce godziny pracy sa niezmienne tak?

@gesiek

zaklad ma po prostu stale godizny zmian wiec sie nie zapowiada na to zeby byly kiedykolwiek zmienne, idziesz po prostu zgodnie z grafikiem

wiec pracujesz po 8h w zaleznosci od zmiany 6-14-22 i to tyle

Dekarz
@gesiek

wyżej chyba pisali że to jest po protu trzyzmianowy system pracy a nie czterobrygadówka, to jak wreszcie jest?

venom

nie ma kwasu jest luźno jeśli chodzi o atmosfere raczej każdy się lubi nie spotkalem sie jeszcze z zadnym toksycznym zcahowem pomiedzy pracownikami tutaj

burak cukrowy
@pulpet

podbijam pytanie z tego co się orientuję bo miałem do tej pory to były 3 miesiące i zastanawiam się czy to tak jest zawsze i jest to jakiś ustawowy termin czy to różnie bywa i zależy od pracodawcy

burak cukrowy
@Dekarz

no pisali że są 4 brygady ale system pracy na 3 zmiany XD że 4 brygady osób i każda pracuje na 3 miany przecież wszystko wyjaśnione tam jest

robot kuchenny

skoro jesteś pracownikiem to może możesz mi powiedzieć czy macie tutaj wypłaty w terminie czy zdarzają się jakieś opóźnienia?

robot kuchenny

a i jeszcze chciałem zapytać o jakieś dodatki pracownicze? jak tutaj u was z tym jest?

Drobem
@robot kuchenny

ja miałem w terminie wszystkie wypłaty tyle od siebie moge powiedzieć

Krypto
@robot kuchenny

Odkąd pracuje wszystko na czas jest wtedy kiedy trzeba, wiadomo jak weekend wypada to nawet i wcześniej.

Jagiełło

ja pracuję już długo i w sumie nie zamierzam się zwalniac więc od siebie mogę powiedzieć, że praca może być na dłużej jak się chce. Co do umowy to uop normalnie się dostaje

Kriks

jakbym b2b potrzebował to dałoby radę

hejla
@Jagiełło

ale tak od początku czy najpierw na innej umowie sie zaczyna?

Bohoho
@Jagiełło

powiedziałbyś cos więcej o benefitach? jakiś multisport jest?

Debi
@Bohoho

nie, pakiet medyczny jest i dodatki np. na święta

makowiec
@Debi

gdzieś czytałem, że jest multisport, pewny jesteś, że nie ma? mogę się mylić oczywiście

Koko
@Debi

Jeśli mogę spytać pamiętasz może ile czekałeś na odzew ze strony firmy w sprawie pracy?

Koko
@Debi

Jeszcze dopytam tutaj się można normalnie na pełny etat zatrudnić nie?

@Koko

chodzi ci o odzew po wyslaniu cv, czy po rozmowie? po wyslaniu cv odezwali sie po tygodniu jakos, w sumie po rozmowie podobnie

Pampelun
@505

Rozmowa była w porządku? mam za sobą kilka nieprzyjemnych i jakoś tak niesmak pozostał

na zdrowie
@Pampelun

mysle ze rozmowy bardzo standardowe, bez zadnych niespodzianek, same konkretne info i tak jak juz tutaj ktos powiedzial wyzej, fajna atmosfera

Kisiel

Ja jakoś w połowie miesiąca dostałem decyzję? i od kolejnego zaczynałem normalnie pracę, ale też mnie tak było wygodniej więc może da się szybciej

hiper
@Kisiel

czyli mówisz, że też zależy ten czas od tego jak sie ugadasz i jak ci pasuje ?

@Kisiel

Pierwszy dzień to jakieś wdrożenie czy coś w tym stylu? Czy od razu zaczyna się normalnie pracować?

Siup

Raczej wdrożenie nowego pracownika w obowiązki to taka standardowa procedura, ciężko byłoby oczekiwać od świeżo zatrudnionej osoby, że od razu będzie całkowicie samodzielna :)

Atek
@Siup

Przez jaki czas mozna liczyc na to ze w razie jakichs pytan bedzie ktos do pomocy?

7Up
@Atek

Raczej nikt cię samego nie zostawi, wiadomo przecież że nowy pracownik nie wszystko od razu ogarnia i będzie chciał o coś dopytać nawet jak ma już doświadczenie

Z tą pomocą to ciekawe jednak do jakiego stopnia? Są tu jakieś normy do wyrobienia? zastanawiam się czy kolega nie będzie musiał czegoś nadrabiać jakbyś stale go o coś pytał

Kseon

Felix

Dobra atmosfera i godne zarobki. Pracodawca traktuje pracowników z szacunkiem i docenia ich pracę. Polecam.

dubi

o jakim dziale piszesz?

dubi
@Felix

czy to tak ogolnie całościowo o firmie?

Janosik
@dubi

no chyba ogólnie o firmie pisze skoro nie uściślił że tylko u niego

Janosik
@dubi

taką przynajmniej mam nadzieje

Krystyna
@Felix

W jaki sposób docenia wasza prace pracodawca? Docenia poprzez dobre słowo czy co miesiąc można to odczuć w większej wypłacie?

Kjhamsj
@Krystyna

piszą o jakichś nagrodach motywacyjnych w ogłoszeniu więc może o to chodzi. poza tym no to za prace sie dostaje wypłate co nie, a nie jakieś dobre słowo

iks igrek
@Kjhamsj

co to za nagrody motywacyjne?

Dolas
@iks igrek

No pewnie za solidną prace i wyrabianie norm, tak zgaduje. O ile sa jakieś normy narzucone do wyrabiania

@Krystyna

Nie wiem kto pisze jako Krystyna, Maria, Bożena etc. Pewnie marketing, który powinien doskonale wiedzieć, że wysokość wypłaty zależy jedynie od miesięcznej sprzedaży/tonażu. Proponuję zrezygnować z tej aktywności, bo zaufanie piszących spada. Można obserwować ale komentarze to porażka :-(

Paczek
@Ormuz

Byłem na rozmowie o pracę w tej firmie pani zatrudniająca zapytała się jak się nazywam aby upewnić się że da pracę "poleconemu " gdy usłyszała moje nazwisko stwierdziła że nie ma przyjęć kolesostwo i nic wiecej

Jopek

Widzę, że na produkcji oferują czterobrygadowy system pracy, jak to wygląda w praktyce?

megum
@Jopek

tzn. o co pytasz? w praktyce też jest czterobrygadówka tak jak piszą xd

megum
@Jopek

czyli robisz w zasadzie na trzy zmiany, w różne dni tygodnia w zależności jak twoja brygada robi itd.

@megum

to od czego zalezy kiedy sa dni wolne?

@megum

jakis grafik sie wczesniej ustala i tyle?

Bogusia
@megum

Firma pod tym względem nie jest elastyczna? Mam na myśli osobę, która ma pewne ograniczenia co do sytuacji życiowej i nie może stale w takim trybie pracować. Czy można elastycznie się ugadać? Pracodawca idzie na rękę w wyjątkowych sytuacjach?

@Bogusia

Jeśli ktoś nie może pracować w systemie 4-brygadowym, to nie powinien tej pracy szukać. Pracodawcę nie interesują problemy kandydatów do pracy.

vcs
@Ormuz

dokładnie, system jest jaki jest, możliwość pracy w nim to jeden z wymogów tej roboty i tyle

rabrak
@Ormuz

a co do urlopów to bez problemu można zaklepać wcześniej?

Dekarz

macie jakiś tutaj okres próbny czy coś? można na nim brać urlop, bo ja właśnie próbuje się do was dostać ale za dwa miechy musiałbym ze trzy dni wolnego wziac nie wiem czy mi na poczatku dadza

@Dekarz

Cześć, i jak wyszło u Ciebie? Pisałeś to w listopadzie a widać ze już styczeń wybił. Dostałeś się? udało się dogadać z Pracodawca? w poprzedniej firmie u chłopaka robili problemy, wiec liczę ze na dobra atmosferę i zrozumienie by tu trafił

Onaonu
@Jopek

Wygląda to tak że (usunięte przez administratora) 7 dni w tygodniu z 1 weekendem wolnym w miesiącu za 3300 na rękę. W wakacje 40st na hali że oddychać się nie da.

fundusz socjalny albo coś macie i czy to na umowie o prace sie pracuje?

Apap

umowa o prace, tak

krab

dodatek na święta, dodatki za pracę w nocy, ubrania robocze od firmy, pakiet medyczny, cześciowo dofinansowany multisport

krab

umowa o pracę tylko dobre warunki zatrudnienia

Sernik
@krab

najpierw macie jakiś okres próbny pewnie? wtedy też umowa o prace?

Sernik
@krab

Bo jak jest ten próbny to dopiero później są te dodatki?

kilian
@Sernik

jest okres próbny i tak ejst on na uopie

kilian
@Sernik

tak po okresie probnym zwieksza sie stawka

Ekor
@kilian

O to spoko, a ten okres próbny standardowo trwa 3 miesiące? Jak wygląda wdrożenie?

Ósmy

to trzy miesiące czy więcej?

Ewela
@kilian

O ile zwiększa się stawka po okresie próbnym? Można prosić o widełki, ile da się mniej więcej zarobić? :) Czy w ogóle w tej firmie jest możliwy awans na wyższą posadę? Bo rozumiem, że ta rozmowa dotyczy pracy na produkcji.

Alutka

A praca na nim jak wygląda? w razie czego do teraz każdy chętnie pomoże jak nie ogarniasz tematu? Po nim już na 100 % trzeba być samodzielnym czy jednak znajdzie się w kimś jakieś wsparcie? Macie ocenę atmosfery?

głaz
@Ósmy

3 miechy mialem, nie wiem czy daja tez na inny okres mozesz zapytac ich na rekrutacji

Tytus

W ogłoszeniu na produkcje jest wymienione co firma oferuje a poniżej jest że zapewnione też jest ubezpieczenie zdrowotne 33 specjalistów, a to nie jest wymienione wcześniej. Czy to też się zalicza do oferty?

Niv
@Tytus

Skoro jest wymienione to chyba tak ale sam nie wiem najlepiej zapytać u firmy bezpośrednio mailem np.

mix
@Tytus

mnie by bardziej interesowalo czy maja jakas sportowa karte typu ze mozesz isc na silownie w roznych miejscach gdzie uwzgledniaja takie karty ? ?

Malni
@mix

jest karta multisport jeśli o to pytasz :)

Malni
@Tytus

a co do tego to jest zapewnione dodatkowe ubezpieczenie medyczne także pewnie o to pytasz :D

Ermundo

Czym się zajmuje firma i jakie macie stanowiska?

Bambol

wydaje mi się, że nie trzeba być tak negatywnie nastawionym do innych ludzi :) z tego co się orientuje to można tutaj się zatrudnić na produkcję, jeśli chcesz się więcej dowiedzieć to pewnie mają jakąś stronę internetową, poczytaj sobie.

Były P.W.

No i chyba zaczął się ten czas brak zamówień???Postój...Czy to samo dotknie to co stało się w Ksawerowie???

Gambit

e tam, źle nie ma. szału też ni ma, ale praca normalna.

dlugo już tu jesteś?

Gambit
@kram

Niedawno stosunkowo, ale juz zdazylem sie rozejrzec i wyrobic opinie

@Gambit

a na jakim stanowisku jesteś?

@Gambit

bo chciałem się zatrudnić poczytać opinię, po nowym roku bo w poprzedniej pracy i tak mam umowe do połowy stycznia

kris
@kram

ale teraz chyba nie mają żadnych nowych ofert pracy..

Kero
@kris

Zawsze można przedzwonić, może się przyda jaki czwarty do brydża, ja mu zależy to nie zaszkodzi

free
@Kero

aplikacje spontaniczne tu rozpatrują czy szkoda zachodu?

fargo
@free

dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz

rado
@free

a jak to niby wyglada taka aplikacja spontaniczna??

zippo
@rado

chyba po prostu przesyłasz swoje CV/portfolio na maila, który podaje firma mimo, że nie prowadzi aktualnie aktywnej rekrutacji. ja to tak rozumiem :)

burn
@zippo

a gdzie można znaleźć takiego maila, żeby ewentualnie wyśłać swoje CV?

Keira
@burn

Na ich stronie są podane różne maile :)

Rachciach
@Keira

o panie, widze że sie ustabilizowalo skoro mały przemiał ale to dobrze, bo praca na dlugo

tomorow

lubie prace w textonie, dobre warunki, fajni ludzie, dobra ekipa

on
@tomorow

zgadzam się z kolegą, jest w porządku, dobra robota

@on

a napiszesz nieco więcej o samej specyfice, że robota dobra? macie teraz wprowadzone jakieś formy ułatwienia? jakie narzędzia do pracy są udostępniane? gdy czegoś brakuje to jak szybka bywa reakcja w tym zakresie?

Doris
@Grażyna

nie wiem czy o to chodziło kiedy pisałaś ułatwienia, ale jest kilka benefitów jak np. pakiet medyczny czy dodatki na święta. dostajesz też ubranie do pracy

texton
@Doris

plus jest jeszcze karta multisport jak ktoś się w takie rzeczy bawi

@Doris

Ubrania ? Jasne. Pod warunkiem, że pasujesz do rozmiaru. Inaczej: bierz co dają (najwyżej sprzedasz na lewo) albo zapomnij i sam się zaopatrz. Po odejściu pani, która poprzednio się opiekowała magazynem odzieży jest tragedia.

@Ormuz

zaciekawiła mnie sugestia odnośnie sprzedaży. jak warte są te ubrania? i możesz tak po prostu bez nich przyjść? co do rozmiarówki czemu nie starają się jej lepiej dopasować? nie przeszkadza to w warunkach samej pracy?

Maniek
@tomorow

Jakie dobre warunki człowieku? Śniadanie przy maszynie ,bo musi bez przerwy chodzić .A na handlówce możesz dostać "łokieć tenisisty "z nadmiernego przeciążenia .Wałki ważą 70 kg. bez nawoju włókniny.

marino

można prosić pracowników o opinie o dziale produkcji w tej firmie? widzę ogłoszenie aktualne.

marino
@marino

ile działów na produkcji jest? jeden czy więcej?

aston
@marino

ogólnie to jednej osoby potrzeba czy więcej?

popek
@aston

to jakieś stara wypowiedź, ogłoszenie juz raczej nie aktualne

popek
@aston

ale jak szukasz pracy na produkcji, to chyba nie ma teraz żadnych aktywnych ogłoszeń

żuk

na produkcji ile zmian i po ile godzin?

dział produkcja
@żuk

3 zmiany po 8 godzin w czterobrygadówce

kuna
@dział produkcja

to weekendy też robicie, nie?

@kuna

Jak to na 4-brygadówce

kuna
@Ormuz

okej, czyli jakichś nadgodzin ani nic z tych rzeczy nie ma? skoro na 4 brygady jest robota

@dział produkcja

no i jak oceniacie warunki? tryb pracy powtarzalny jak w wielu firmach a sama w sobie produkcja jak wygląda? ludzie zgrani raczej? atmosfera ok czy to zależy?

textoń
@Grażyna

ogólnie atmosfera jest raczej spoko, no chyba że nadepniesz komuś na odcisk, ale to już od człowieka zależy. praca męcząca, więc też nie spodziewaj się że wszyscy zawsze będą w dobrym humorze.

Kora

na czym polega podnoszenie kwalifikacji i o jakim awansie ewentualnie mowa?

Hiop

na magazyn nie szukacie kogoś?

text
@Hiop

aktualnie chyba tylko na produkcje

klakiero
@text

a wiadomo czy będzie coś w niedalekiej przyszłości?

nick bez nazwy
@Hiop

nie. nie ma takiej oferty z tego co wiem teraz

@nick bez nazwy

to jakie te warunki są obecnie w magazynie, że raczej nie szukają? w którym dziale jest najmniejsza rotacja, maga? jeśli tak to czy ktoś wie jak obecnie się w nim pracuje? po ile ludzie średnio się zatrudniają?

benek

Co z zakładem w Ksawerowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1235 ocen.

Texton S.A.