Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł

Augustów

Opinie o Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł

Mariuszowy

Pracodawca jest osobą o mentalności dziecka. Posiada nałogi, dobrze czuje się wyłącznie w towarzystwie męskim. Nie grzeszy kulturą. Postawa względem pracowników: Młodych wykorzystuje, nie płaci prawowitej pensji za nadgodziny. O wypłatę należy samemu się upominać, co i tak nie zmienia tego że wypłaci ją po terminie. Nie toleruje osób o innych poglądach lub nastawieniu do pracy. Nie polecam tego pracodawcy szczególnie osobom młodym. * Dużym negatywem jest wykorzystywanie pracowników do pracy na posesji, szczególnie w okresie zastoju w wyjazdach.

Zostaw opinię o Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł - Augustów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio 81 Augustów Klekotko Marcin Paweł