Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Oliwia34

Pytanie do Partnerów. Ile wynosi przeciętnie wasza prowizja? Czy jest szansa na utrzymanie saloniku przy przy prowizji wynoszącej średnio między 8 - 9 tysięcy czy raczej się w to nie angażować? Bardzo proszę o wasze sugestie. Punkt mieści się w Kauflandzie.

Dawna ajentka.
@Oliwia34

Jak sama będziesz po 15 godzin to po opłatach i potrąceniach wyjdzie Ci najniższa.

...

Hej wszystkim , doszły do mnie słuchy że nasz punkt ma zostać przejęty przez ajenta. Wie ktoś i mógłby podpowiedzieć jak to wygląda że strony już pracujących pracowników? Z dnia na dzień dostaniemy informacje o tym czy jakoś nas do tego przygotują?

Kacpi
@...

Umowa zlecenie tylko na początek, czy jest to przeważająca forma zatrudnienia w tej firmie i trudno o umowę o pracę? Nikt dawano tu też nie pisał o stawkach jakie teraz oferują na start, dlatego może Ty podasz konkretną kwotę, ile można zarobić?

Samanta Nowy wpis

Co do bycia ajentem, podpowiecie mi ile trwają szkolenia przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego. W ogłoszeniu wspomnieli też o wsparciu marketingowym oraz atrakcyjnych nagrodach za sprzedaż. To pic na wodę czy faktycznie to gwarantują?

Zainteresowały mnie te oferty na ajenta prowadzącego i chciałem się dowiedzieć, czy łatwo mogą odrzucić kogoś? Piszą , że skontaktują się z wybranymi osobami i zastanawia mnie to, ciekawe na co patrzą najbardziej i co może sprawić, że odrzucą kandydata.

były ajent Nowy wpis

Daruj sobie. Ajentów traktują jak wyrobników, tanią siłę roboczą. KRS do wszystkiego się (usunięte przez administratora). Zero pomocy z jego strony. Jak pracownicy zachorują stoisz po 14 godzin nawet jak i ty jesteś chory. Bo twoim OBOWIĄZKIEM jest zapewnić ciągłość sprzedazy

W obowiązkach w ogłoszeniu na ajenta „ realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych” a jednocześnie nie ma tu stosunku pracy tylko chcą kogoś z działalnością. To jak się np. Początkująca osoba nie wyrobi z normą czy nie będzie im pasować to co wtedy, jaka ta odpowiedzialność jest w regulaminie ich?

Miś.

Hejka. Czy koś mi pomoże w podjęciu decyzjii. Przeglądałam jakić czas temu ogłoszenie o możliwości współpray z Tabak . Byłam w 2 sklepach. Pytałam pracowników czy są zadowoleni ze współpracy. Niechcą odpowiadać. Czy ktoś powie czy ten biznes jest opłacalny. Z tego co wyczytałam w internecie to jacyś czesi prowadzą ten biznes.

Ajent*
@Miś.

Hej a trafiłaś w tych sklepach na ajentów czy pracowników ajentów? Bo jeśli pracownicy to co oni mogą ci powiedzieć na temat współpracy - raczej nic...Pytaj u źródła czyli innych ajentów bo rozumiem że chodzi Ci o taką formę współpracy?

MIś
@Ajent*

A co to ma za znaczenie. Jeśli Ajent jest zadowolony to i chyba pracownik zadowolony. Inaczej by się nie trzymał Ajenta. A Ajent tej Trafiki. Chcą bym wpłaciła 15 000 zł. Potem mówią ,że może 10 000. Pytam czy ta wpłata jest jakoś gwarantowana. Moze oprocentowana. Wiadomo dziś wpłacam kase a za 10 lat jak bym rezygnowała to nie te same pieniążki. Czy dają umowę bym mogła przeanalizować ją w gronie znajomych wcześniej?

@MIś

Coś chyba z tymi ofertami ajencji w tabak nie tak. W Polsce aż 20 ogłoszeń. To nowe sklepy ? Czy może masowo ludzie rezygnują ?

Jarek

Nie wszyscy rezygnują, bo widzę na liście nowe miejscowości, gdzie nie ma saloników. Więc szykują się nowe otwarcia.

Jobe
@Jarek

Żeby ograniczyć koszty nas pracowników Ajenci mają przekwalifikować na umowy śmieciowe. Czyli by Ajentom się opłacało prowadic im interes my pracownicy mamy mieć umowy na zlecenie. Ja jestem za tym by przyłączyć się do planowanego strajku Agentów.

@Jobe

Wiadomo już coś kiedy ma być to wprowadzone? W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko ajenta prowadzącego salon prasowy i jest tam oferowany kontrakt b2b, a nie umowa zlecenie. Wiadomo coś czy na tym wakacie tak już pozostanie? No bo myślę jednak nad aplikacją.

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

Kierownik Regionalny ma normalnie podstawę na umowie? Mnie za bardzo nie interesuje żadna franczyza czy tego typu rzeczy, dlatego chciałem się upewnić czy to typowe zatrudnienie. Jaka ta forma jest w pracy tutaj, bo ogłoszenie to dosyć mało ma info?

Co jakiś czas szukają widzę kogoś na stanowisko Partner prowadzący salon prasowy, ostatnio w grudniu była taka oferta, ale poza tym to często widzę. Taka duża rotacja czy po prostu firma się powiększa? Chcę się upewnić, czy mogę liczyć na stabilną pracę.

Klient

Zastanawiam się czy tabak w każdym mieście ma takie same promocje?Jak byłam w Opolu kupowałam neo Pani mi zaproponowała, żebym dobrałam bo jest teraz promocja .W ten sam dzień pojechałam do Strzelec Pani powiedział, że nie ma takiej promocji ,ale nie chciałam mieszać więc zakupiłam po czym w domu porównałam paragony i na paragonie ze Strzelec mam tylko pozycje neo ,bez podsumowanie dosłownie nie tak jakby parago nie został wybity tylko prEciahnieta i urwana rolka (wiem bo też w sklepie pracuje ),paragon był nie kompletny .Gdy tydzień później wróciłam się do Opola kupiłam neo w promocji jak mnie Pani poinformowała,że promocja trwa do końca miesiąca. Więc nie wiem, jak to jest ,że w jednym Tabaku jest promka ,a w drugim nie .No i w Strzelcach odwieczny problem z lotkiem, zawsze jak chcę kupić to słyszę BRAK POLACZENIA ,z reguły wiecznie u tej samej Pani

Opłaca się z nimi podjąć współpracę jako Partner prowadzący salon prasowy? Jest ogłoszenie, ale oczywiście zależy mi na tym, żeby zarabiać, a nie żeby stracić w razie czego . No i ciekawe właśnie , jak wy tam zarabiacie ogółem? Najlepiej właśnie pomyślałem, że wejdę i spytam o doświadczenia.

Hej, poszukują ajenta Olkuszu, zastanawiam się czy aplikować. Obawiam się trochę, bo pisaliście, że odciągają za nieprzeterminowane słodycze, za coś jeszcze poza tym odciągają? Do zadań należałoby realizacja celów sprzedażowych, możecie napisać czy są one realne do wyrobienia oraz jaka kwota prowizji za to przysługuje?

Szukający

Jaka kwotę kaucji trzeba wpłacić by stać się ajentem ? Jaka jest norma urobienia utargu

...

Generalnie to pracuje już w tej firmie trochę czasu i to co jest opisywane na forum moim zdaniem mija się z prawdą. Naprawdę nie mam pojęcia czy są tutaj ludzie którzy poprostu sa za leniwi? W każdej pracy są lepsze i gorsze dni więcej i mniej pracy ale ja osobiście z kierownictwem nigdy problemów nie miałam zawsze są bardzo pomocni w każdej kwestii można się do nich zwrócić i pomagają . Są gorsze pracę np w kauflandzie a tutaj stawka ta sama a robota moim zdaniem super praca

Grusza
@...

To powodzenia z ta firma.. byłam ajentem i nie uważam jak pani ze jest tak kolorowo i super. Może i są prace gorsze ale i dużo lepsze która znalazłam po odejściu wiec proszę nie mówić ze firma jest tak wspaniała bo nawet nie stać ich na czekoladę żeby dać na gwiazdkę czy inne okazje.ale jeśli pani uważa ze to najlepsza praca to prosze ja trzymać bo takich (usunięte przez administratora) firma potrzebuje żeby przetrwać. Powodzenia życzę

Julia
@Grusza

Zgadzam się z Tobą a jeśli ktoś ma punkt wysokoobrotowy i nie ma czasu ani zjeść ani pójść do WC to chyba nie do końca można go nazwać leniwym...,są po prostu jakieś granice ludzkiej godności i poszanowania praw człowieka ,każdy pracownik powinien mieć prawo do przerwy 15-sto minutowej NIEPRZERWANEJ przez klientów !!! U nas na przykład nie ma takiej opcji

Gruszka
@Julia

U nas tez nie było takiej opcji owszem były dni ze było mało klientów ale tez i takie gdzie kawę się piło kilka godzin bo nie było czasu. Ta firma robi się z roku na rok coraz gorsza coraz więcej wymagają wszystko ja już i zaraz ma być . Tylko szkoda ze nie działa to w dwie strony bo od nich zero wsparcia zero premii motywacyjnej tylko ciagle jakieś odciąganie za coś nie rozumem po dzień dzisiejszy dlaczego ajent ma płacić za słodycze po terminie skoro nie on je tam włożył i nie jego wina ze są tak drogie ze zalegają dla mnie to była kpina i robienie z kogoś głupka.

@...

Jesteś szeregowym pracownikiem czy ajentem?

@Julia

Przerwa jest wtedy gdy nie ma klientów

Natalka
@Ajent

A jest jakaś regułą czasowa, kiedy klientów nie ma czy to nie jest do przewidzenia? Czyli jak cały dzień są klienci to nie można mieć chociaż jednej przerwy na śniadanie?

@...

Nikt Was nie uprzedzi, po prostu pewnego pięknego dnia przyjedzie KR i wręczy wam wypowiedzenia.

Paulina
@Kropka

Wypowiedzenia? Ale nowy ajent "przejmuje" tę ekipę i podpisuje na nowo z nią umowy, czy trzeba kandydowac do pracy jeszcze raz? :0

@Paulina

Nowy ajent może mieć swoich ludzi i niekoniecznie musi was chcieć. Dostaniecie wypowiedzenia, a to co zrobi ajent to już od niego tylko zależy.

@Kropka

Ciekawa jestem jak to się rozwinęło do dziś?

ajent
@Kropka

pieprzysz człowieku, Twoja wypowiedzieć dotyczy może 1 na 15 ajentów który stwierdza że sam będzie pracował a potem ma problem ze znalezieniem pracownika...

ehhh
@Kropka

W ogóle swoich ludzi ? co to ajenci mają ławkę rezerwowych którą opłacają i czekają w boksach aż pan biznesmen ajent znajdzie dla nich nowy salonik

@ehhh

tu nie chodziło po prostu o przykład sytuacyjny, że niby ma alternatywę? a faktycznie z tego korzystają czy zapowiedź o jakiś zwolnieniach mija się tu z prawdą? jakie warunki są tu obecnie?

@ajent

Co się tak unosisz? Przejmowałam jeden punkt, moimi pracownikami są 2 zaufane, znajome osoby. Nie chciałam nawiązywać współpracy z poprzednią ekipą. Co w tym dziwnego?

@Kropka

czyli poprzednie osoby zostały bez pracy czy udało się je gdzieś wtedy przekierować? Albo może zostało to jakkolwiek zrekompensowane skoro one tak naprawdę ani winy ani wpływu nie miały? są jeszcze jakieś inne tego typu sytuacje, które mogą zatrudnionych tutaj spotkać?

@Bożena

U nas rozwineło się to tak że ajent zatrzymał 2 osoby ze starego "składu" jedna dziewczyna wyleciała a na jej miejsce została przyjęta nowa na umowę zlecenie

Kacpi
@...

Zapamiętałam dobrze jedno wasze zdanie, które tu padło — ta firma robi się z roku na rok coraz gorsza. Jak jest w tym roku?:D Ktoś ma jakiś update odnośnie warunków (stawka, umowa, ilość pracy)? Chodzi o stanowisko zwykłego pracownika, nie ajenta ;)

Czy urlop w TABAK POLSKA Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Pracuje ktoś z was jako sprzedawca? Szukają właśnie kogoś na 3/4 etatu, średnie wynagrodzenie na to 4800 - 7200 zł / miesiąc. Bardzo dużo się wydaje, naprawdę zarabiacie tak w firmie?

Przyszły ajent

Dzień dobry, Dostałam propozycję aby przejąć kiosk , nie ukrywam po przeczytaniu Waszych opinii mam teraz duże wątpliwości. Mamy punkt, który target co miesiąc robi, obecnie pracuje tu jako sprzedawca i mamy bardzo dużo stałych klientów oraz wyrobiona renomę tylko czy to wystarczy... Mam 22lata ( jestem studentką więc ponoszę mniejsze koszty ) Chciałabym zatrudnić 3-4 osoby na umowę zlecenie ( osoby uczące się oraz na rencie) czyli za takie osoby też ponoszę mniejsze koszty. Zależy mi żebym nie musiała często stać na punkcie ponieważ prowadzę jeszcze jedną działaność na której więcej chce się skupić wiadomo jak ktoś zachoruje albo będzie potrzebować pilnie wolnego to oczywiście wtedy stanę za ladą. Czy faktycznie jest tak ciężko zarobić ? Czy warto abym zaryzykowała ? Proszę o pomoc

Hanna
@Przyszły ajent

Skoro firma ma dużo stałych klientów i wyrobioną renomę, to myślę, że to całkiem dobra okazja, też zależy jakie stawki dostaliby pracownicy, ile teraz jako sprzedawca zarabiasz i czy taką samą stawkę dostaliby pracownicy, czy może większą?

Przyszły Ajent
@Hanna

Mamy dwie dziewczyny, które pracują bez umowy dostają 20 zł na godzinę (tylko w weekendy ) I od pon do piątku też jest nas dwie już z umowa zlecenie mamy nie całe 20 zł na godzinę. Myślę, że najwięcej właśnie chciałabym dziewczyna dać stawkę 20 zł Tylko mam obawy czy nie będzie to za dużo dla mnie a za mało dla nich Plus oczywiście za wyrobiony target 400 zł do podziału dla nich

Krystyna
@Przyszły Ajent

Nie potrzebujecie jeszcze dziewczyny do pracy? Moja córka chciałaby sobie dorobić w weekendy. Tylko nie rozumiem , co to znaczy bez umowy?

@Przyszły Ajent

Jak chcesz się bawić w Janusza biznesu i zatrudniać ludzi bez umowy lub płacić marne grosze, to jest to idealna okazja żeby się wykazać. Pamiętaj że jak przejmiesz punkt to targety pójdą ostro w górę.

@Przyszły Ajent

Bez umowy czy tego nie powinno się gdzieś zgłosić przecież jest to nie legalne

Oliwia34

@Oliwia34

Hej, wszystko zależy od tego ile osób chcesz zatrudnić czyli ile sama chcesz,, pokryć" etatu swoją pracą, niezbędne minimum (moim zdaniem) to zatrudnienie 1,5 etatu czyli np. 2 osoby - jedna na cały druga na pół etatu. Jeśli dopiero startujesz z firmą płacisz na start tzw. mały ZUS ja płaciłam wtedy przez pierwsze 2 lata ok 2500 zł za siebie i dwie pracownice, (dodam że to było jakieś dwa lata temu od półtora roku płacę ok 3200 zł) jedna zatrudniona na cały etat druga na pół, nie bawię się w zatrudnianie ludzi,, na czarno" aby ciąć koszty jak zasugerowała mi pewna osoba z branży... Chyba bym wtedy spać po nocach nie mogła obawiając się kontroli z ZUSu i mandatu za takie przewinienie☹️ale mniejsza z tym, lecimy dalej - potem masz wypłaty- na dzień dzisiejszy na te dwie osoby najniższa krajowa ok. 3500 zł to już masz razem 6 tys. do tego podatek dochodowy i jeśli prowadzić firmę będzie Ci jakaś księgowa a podejrzewam że tak to masz kolejny tysiąc złotych czyli zostaje Ci 1-2 tys, dla mnie byłoby to kompletnie nieopłacalne.... także pomogłam jak mogłam opisałam po prostu na swoim przykładzie Pozdrawiam :)

@Partner#

Super, że tak rzetelnie to opisałaś aż pod koniec szkoda mi się zrobiło, że takie zarobki na koniec zostały, więc faktycznie trochę nieopłacalnie to wygląda. Ale to myślisz, że jakby się spróbowało to udałoby się zrobić tak, żeby z czasem o wiele więcej tego przychodu było? Bo nie ukrywam, że się tym zainteresowałam jeszcze bardziej dzięki Tobie, tylko jednak przyznam, że pieniążki dla mnie głównie z tego się liczą

@Bożena

Myślę, że jest duża szansa żeby zwiększyć przychody ,po prostu trzeba dbać o salonik, budować dobre relacje z klientami i przede wszystkim zapewnić dostępność towaru a to na pewno zaprocentuje wzrostem utargu a co za tym idzie prowizji ????

@Partner#

Nie zgadzam się z tym co piszesz. Jak ajent masz wpływ na zatowarowanie, dobre relacje z klientami, stronę wizualną saloniku. Nie masz jednak wpływu na specyfikę miejsca w jakimś znajduje się punkt sprzedaży. Są Saloniki z przeważająca sprzedażą produktów niskomarzowych czyli fajek, na tym prowizji nie zbudujesz. Są też takie gdzie wysoka marża sprzedaje się jak świeże bułki. Rada dla chcących przejąć punkt - zapoznajcie się z miejscem, poznajcie je, żeby później nie było wtopy i płakania że prowizja starcza ledwo na pensje zusy i podatki

cytrynka
@Partner#

Mówisz więcej prowizji,tylko ,że w tej firmie im więcej wyrabiasz tym mniej masz.Po przekroczeniu progów 100tys.nisko marżówki i 25tys.wysoko marżówki prowizja zostaje ucięta o 2/3.No i jeszcze sprawa totolotka,do obliczenia prowizji,a raczej jej zmniejszenie to się wlicza,ale do targetu to niestety nie.Więc albo musicie zatrudniać pracowników na czarno,lub emerytów,no i można jeszcze samemu stać po całych dniach i wtedy się ma.Najniższa krajowa 3 lata temu wynosiła chyba 1850,teraz ponad 3tys,a firma nie dała nic.Osobiscie życzę powodzenia we współpracy z tą firmą.

@Aga

Zgadzam się z Tobą, oczywiście, że baaardzo dużo zależy od miejsca w którym znajduje się salonik ;)

@cytrynka

Dla mnie to też jest dziwne ale otrzymałam na to odpowiedź od KR że tak są rozpisane progi procentowe aby mniej więcej było sprawiedliwie i ajenci którzy przejmą niskoobrotowy punkt mogli też COŚ zarobić, moim zdaniem to po prostu wygodna opcja dla Tabaku bo gdyby wszystkie punkty miały ten sam procent prowizji to nikt nie chciałby być partnerem w salonikach gdzie tylko wiatr hula... Jednak jest to mega krzywdzące dla ajentów którzy (usunięte przez administratora) w wysokoobrotowych punktach. Ja również życzę wszystkim powodzenia, niestety już z tą firmą nie współpracuje.

Gosc

Za 8 tysięcy, chyba żartujesz chyba że sam posiedzisz ze 200 godzin

@Oliwia34

8-9 tys to jest za mała kwota prowizji ,żeby utrzymać poziom swoich zarobków.Praca po 15 godzin ,trzeba zatrudnić 2 pracowników ,wynagrodzenie rośnie ,ZUS rośnie, podatki też trzeba płacić ,odpowiedzialność materialna spora.To nie jest biznes.TABAK za mało płaci.Koszty rosną a prowizja stoi w miejscu od paru lat.W TABAKU się nie zarabia w Tabaku się pracuje. I tyle w temacie.

Weronika
@Ajent

Ajent, opisujesz własne doświadczenie? Nie da rady nic zrobić żeby wyciągnąć zysk z tego?

@Weronika

Oblicz sobie koszty zatrudnienia 2 osób, zus, podatek dochodowy mając prowizję 9-10 tys. Na początku działalności możesz mieć jakieś ulgi w zusie, nie wiem jak długo, więc przez ten czas jesteś w stanie coś zarobić. Może około 4 tys. W zależności od tego ile godzin zamierzasz sama objąć. Przygotuj się, że płacisz za wszystko, kradzieże towaru, gazet, przeterminowane słodycze, napoje, pomyłki pracowników.

Werka
@Partner#

Jezeli masz jedną czarną owce w zespole ktora kompletnie nie robi nic bo uważa sie za kogoś lepszego to klienci beda uciekać. Ciezko jest nadrobic wszystko jak pierwsza zmiana ma wszystko w " (usunięte przez administratora) i wykłóca sie o wszystko z ludzmi. A współpracownikom wygraża Regionalny nie robi z tym nic, atmosfera w pracy coraz gorsza.

@Ajent

A czesto się zdarzają takie kradzieże? :/ Czyli ogolnie nie polecasz "pakować się" w takie cos??

Dawna ajentka.

Zainteresowana

Witam czy ktoś mógłby nakreślić jak wygląda współpraca z tą firmą, o kosztach pracowniczych nie mówię bo zamierzam salonik otworzyć rodzinnie więc pesja "pracowników" i tak zostanie w budżecie domowym. Bardziej mnie interesuje na co uważać jakie kłopoty potrafi robić góra za co sypie karami ?

Meluzyna

Witam, Umowa współpracy z Tabak Polska jest nieuczciwa. Najważniejsze moim zdaniem są dwa argumenty,poza kilkoma mniej istotnymi...(ale irytujacymi,i obciążającymi Partnera) 1.System prowizyjny -TO Paradoks!!! W Umowie określone są progi obrotów...ale wygląda to tak,że jeśli wypracuje się wiecej,..to niewele wiecej sie zarabia,ponieważ. procent prowizji się zmniejsza po przekroczeniu określonego progu..Dziwny system motywacyjny. ??? ..Prosty wniosek - Lepiej Dużo mniej się orobić,by niewiele więcej Zarobić. 2. Każdego roku zwiękasza się minimalna stawka na UZ i Umowę o pracę dla pracownika,a w w związku z tym i składki Zus, A nie zmieniają się warunki Umowy,więc Partner z roku na rok ponosi wyższe koszty utrzymania,i nawet jeśli wypracuje większy obrót,ostatecznie zarabia mniej... Pozdrawiam, i nie Życzę współpracy z Tą Firmą.

ehhh
@Meluzyna

kurde a wisi ogłoszenie tak się podjadałem a tu wpis i to jeszcze sprzed 5 dni, dzięki za zaoszczędzony czas na rozmowe... zrezygnowałbym po przeczytaniu takich zapisów, ale zapytałbym osoby mnie rekrutującej o nie i ciekaw bym był jakie argumenty przedstawi ? moze ich dostawcy tez im podnoszą cenę przy większych zamówieniach 0o

Julia
@Meluzyna

Cześć, a o jakich kosztach utrzymania mówisz dokładnie? I kim jest "Partner", czy chodzi o pracownika? Zastanawiam się, skąd ta nazwa.

@ehhh

Witaj, też jestem ciekawa,jaką otrzymasz odpowiedź na pytania podczas rozmowy... Jeśli możesz,to napisz...No i czy ostatecznie się zdecydowałeś :) Pozdrawiam

@Julia

Witaj,Partner to Ajent :) Koszty utrzymania to: 1.Wynagrodzenia dla pracowników 2. Składki Zus za Siebie i pracowników,Pit 4R,Pit5,Vat7 3.Księgowa/Kadrowa rozliczająca właną działalność(chyba że ktoś robi to sam) 4.Pokrywanie strat za rzeczy skradzione,uszkodzone,przeterminowane(prawie100%poza kilkoma wyjątkami) 5.Drobne naprawy(np.wymiana żarówek,naprawa zamka, itp) do limitu określonego w umowie 6.Środki cystości,Znaczki,Artykuły biurowe(za wyj.rolek kasowych,tonera,papieru dodrukarki-to pokrywa Tabak) To wszystko....chyba że coś mi umknęło....Pozdrawiam

gosc

Nie polecam tej firmy pod żadnym względem obsługa bardzo słaba ,brak zainteresowania klientem ...

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.