Go Met

Radom

Opinie o Go Met

dolar

Obiecuję prace za normalne godziny a pracuję się po więcej i płaci za normalne godziny poza tym trzyma (usunięte przez administratora)na zakładzie przez kilka lat a dobrych uczciwych się pozbywa jak kolega napisał wymaga normy jak starzy pracownicy i pod kamerami na pewno wszystko się zmieni jak synowie przejmą firmę na pewno nie na lepsze

nowy

Omijać (usunięte przez moderatora) z daleka,robota na czarno,umowy fikcyjne w poniedziałki podpisujesz,a robisz na czarno.kamery i ciągły Big Brader.Wymaganie i normy masz robić jak ci co robią tam po kilka lat.Stanowczo nie polecam roboty w tym (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o Go Met - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Go Met