News Press, Tygodnik Regionalny 7dni,

Częstochowa

Opinie o News Press, Tygodnik Regionalny 7dni,

Te 600 zł to chyba jak się pracuje 24 godziny na dobę. Poza tym jeśli chodzi o wypłatę pensji to pracownicy nie zawsze dostają ją w terminie... czego nie można powiedzieć o szefowej... dla niej kasa zawsze się znajdzie więc dlatego jest pewnie taka duża rotacja pracowników. Ale jak pracodawcy zależy tylko na kasie to cóż się dziwić.

nie nie nie

proponuja zarobek 600zl- umowe o dzielo i dla nich specjalista ds marketingu= przedstawiciel handlowy, naciagaja ludzi żeby przyjechał a potem trafiamy do starej kamienicy, ktorej sam widok przeraża.

Zostaw opinię o News Press, Tygodnik Regionalny 7dni, - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie News Press, Tygodnik Regionalny 7dni,