Arniut Sp. z.o.o.

Opinie o Arniut Sp. z.o.o.

iakao

na pewno zarobisz na start wiecej niż te 1800 zł netto.

anonimous

tak [usunięte przez moderatora], wpisujesz sobie sam dodatnie komentarze w dodatku minuta za minutą w tym samym dniu. oszacuj się Złodzieju!!!

fakt faktem oszuści jak cholera. Od kilku lat ubiegam się o zwrot pieniędzy od nich i to naprawdę sporo pieniędzy. \"PAN\" [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez moderatora] klasy pierwszej bez honoru. Jeśli natkniecie się gdzieś na firmę ARNIUT odradzam współpracy tym bardziej że firma taka nie istnieje (ogłosili upadłość przez swoje długi, firma zlikwidowana). Nie wierzycie ? Sprawdźcie sobie w KRS.

ks

Firma bardzo w porządku. Rzetelna, pracownicy sympatyczni. Jak najbardziej polecam :)

anonim1

Absolutnie się nie zgadzam, firma doskonała! Zlecenie wykonane w terminie. Bez żadnych problemów. Wszystko jak najbardziej okej. Polecam!!!

Oszuści i złodzieje. Nie wywiązują się z zamówień, wszędzie mają pełno długów. Roboty wykonywane przez nich pozostawiają wiele do życzenia. Ogólnie nieuczciwa i nieprofesjonalna firma. Szczerze odradzam jakichkolwiek koneksji z tą "firmą krzak".

Zostaw opinię o Arniut Sp. z.o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arniut Sp. z.o.o.