Sklep Igor ul. Witoszyńskiego

Opinie o Sklep Igor ul. Witoszyńskiego

Praca z właścicielką i jej córką. Odradzam, właścicielka to typ człowieka, który nigdy nie jest z niczego zadowolony, ciężko o normalną rozmowę, stoi nad Tobą i stwierdza tylko fakt jak to źle pracujesz, wtrąca się w Twoje prywatne życie bez Twojej zgody. Nie to jest najgorsze wpycha klientom towar, który ma koniec daty, a jak stwierdza, że np. na czymś ponosi stratę to każde "doliczać" :) do warzyw albo wędliny, Twoim zadaniem jest oszukać klienta-zważyć po zawyżonej cenie, żeby nie było nawet minimalnej straty.

Zostaw opinię o Sklep Igor ul. Witoszyńskiego - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Igor ul. Witoszyńskiego