Pizzeria Vega

Kłoczew

Opinie o Pizzeria Vega

Pl

Dziś zamuwilem pizze kebab wiecej w kolo ciasta niz pizzy juz wiecej nie kupie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam

sandra

a której konkretnie lokalizacji szukasz? bo mają jak widzisz teraz dwie - w rykachn i kłoczewie, w obu jadam pizze, super ciasto

anonimka26

Hej ja jak Tam pracowalam bylo [usunięte przez moderatora] zero organizacji, [usunięte przez moderatora], zero pojecia o tym kto co ma robic jedni [usunięte przez moderatora] a inni siedza zenada

eta

Właściciel pizzeri nie daje paragonów . na lewo chapie... ja go podkabluje :)

Zostaw opinię o Pizzeria Vega - Kłoczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria Vega