LABORATORY Test Different

Opinie o LABORATORY Test Different

bhnm

hej! czytam wasze opinie i nie ukrywam, jestem zanipokojona. Czy firma nadal funkcjonuje? pisaliście o prablemach z finansami, to nie za ciekawie w takim razie. Czy przez te trzy lata coś się zmieniło? Proszę o wasz komentarz w temacie firmy LABORATORY Test Different

Witam, Rzetelność badań pozostawia wiele do życzenia, aż żal serce ściska. Co do wynagrodzeń , niestety zdarza się że pracownicy czekają nawet 2 miesiące.

Zostaw opinię o LABORATORY Test Different - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LABORATORY Test Different