Centrum Handlowo-Usługowe Bemowo

Opinie o Centrum Handlowo-Usługowe Bemowo

Kalamazoo

Parę lat temu pracowałem w CHU Bemowo w biurze zarządu Centrum Handlowego Bemowo jako dyrektor ds. marketingu. Prezes, pan Maciantowicz był bardzo opryskliwym człowiekiem ponadto nie rozumiał podstaw marketingu, promocji, reklamy. Przepracowałem tam kilka miesięcy i oprócz ciągłych kłótni z najemcami centrum, nic nie wskórałem bowiem najemcy byli bardzo niezadowoleni ze współpracy z zarządem Centrum. Umowy, jakie Centrum podpisywało z nimi były wyłudzające przez wiele lat pieniądze od najemcy. Niestety, najemcy nie mieli pojęcia co podpisują. Niemniej jednak, prezes [usunięte przez moderatora] mógł to jakiś wszystko złagodzić, ale jego pazerność była silniejsza. Z powodu klimatów jakie panują w centrali tej firmy, nie polecam pracy.

Zostaw opinię o Centrum Handlowo-Usługowe Bemowo - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Handlowo-Usługowe Bemowo