PHU TRANGOR - W. MIADZIALEC

Opinie o PHU TRANGOR - W. MIADZIALEC

Piotrek

Wszystko super, szybko i dobrze. Polecam

Jan

Dla mnie ok , fachowo szybko a koszty zawsze mogłyby być mniejsze ale w stosunku do jakości bardzo dobrze Fachowcy Polecam.

Tomasz

Zgadzam sie w 100%nie polecam tej firmy.

Ewelina

Jak widać opinie o firmie są skrupulatnie kasowane... W każdym razie to oszuści, z szefem na czele. Inaczej wygląda wizualizacja reklamy na autach a inaczej realizacja. Po zgłoszeniu uwag po oklejeniu auta zostałam wręcz zrównana z błotem... Nie tak powinno sie to odbywać. Wszystkim znajomym itd. nie polecę tej pożal się Boże agencji. Drogo i do d..y.

Zostaw opinię o PHU TRANGOR - W. MIADZIALEC - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU TRANGOR - W. MIADZIALEC