Opinie o OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY TĘCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY TĘCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY TĘCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY TĘCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY w Toruń

ktosia

Masakra.

Mama Nowy wpis
@ktosia

Dokładnie źle zdjagnozowali moje dziecko wzieli 900 zł w czasie pandemi za złą diagnoze z tą diagnozą nie zgadzają sie specjalisci lekarze i psycholodzy i nauczycirle którzy współpracują z synem. Agresywna Pani Doktor która powinna już być na emeryturze i jeszcze przed zaczeciem diagnozy oni już ustalili co dolega mojemu dziecku po 5 minutowej rozmowie chore nie polecam to kradzież w biały dzień i brak profesjonalizmu skrzywdzili tym moje dziecko niewłaściwie diagnozując i mnie zwyczajnie naciągneli. Wielu rodziców rezygnuje z ich diagnozy w Teczy w Toruniu bo po krótkich rizmowach w teczy uzdrawiają dzieci za co biorą 900 zł !!!

Pracownik tęczy

Dyrektorka stosuje wobec pracowników mobbing, zdarza jej się przeklinać w kontaktach z pracownikami odnosząc się do rodziców dzieci... brak szacunku do dzieci, ich rodziców oraz przede wszystkim terapeutów. Kwota na umowie niższa od najniższej krajowej, na koncie kwota inna, natomiast dzień L4 oznacza natychmiastowe odebranie całej premii... nieuczciwe zagrywki na porządku dziennym, podrzucanie innym terapeutom dzieci z indywidualnych zajęć szanownej pani dyrektor (za które pobiera od rodziców duże pieniążki) także. Ciągłe rotacje pracowników mówią same za siebie. Trzymajcie się z dala od tej placówki

Leszek
@Pracownik tęczy

Mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy, na który należy mieć odpowiednie dowody. Za pośrednictwem forum możesz anonimowo zgłosić taki fakt, załączając niezbędne dowody. Mobbingiem jest na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Czy byłeś świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji?

rodzic Nowy wpis
@Pracownik tęczy

Znam sytuację . Zgadzam się z tą opinią chociaż nie byłam tam pracownikiem. To mogłoby być naprawdę dobre miejsce ale na kłamstwach i manipulacjach ludźmi tego się nie osiągnie...

Gutek Nowy wpis

Idealnie z pewnością nigdzie nie jest. Firma ok tylko trzeba pracować ,co nie każdemu się podoba.

Lena Nowy wpis

(usunięte przez administratora)trzeba biegać po urzędach, wydzwaniać do księgowej i dopraszać się o swoje (żeby w ogóle mieć możliwość udać się do lekarza na nfz). Żonglowanie pensjami jak w totolotku, nigdy nie wiesz jaka kwota pojawi się na koncie. Dzieci jak dzieci, ale szefowa... takie osoby nie powinny zajmować takich stanowisk. Odradzam

Aplikowałeś do firmy OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY TĘCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Gosc

Dla mnie Ok. Jestem zadowolona . Dużo słyszałam o zwolnieniach i zmianach pracowników . I mówię ze to nieprawda . Pracują tam młodzi ludzie którzy zakładają rodziny . Panie zachodzą w ciąży . Wiadomo ze idą na chorobowe bo praca zagraża zdrowiu . Dzieci są Ok .

Szymon

A jak tam wyglądają pensje i godziny pracy?

ikona

@kadry skoro praca jest ok, to po co nastawiać się tak negatywnie. Ja bym zaryzykowała swoich sił w Tęczy :)

kadry

Praca ok. Prezeska bez komentarza :( Nie polecam

Dobra atmosfera wśród pracowników, bardzo pomocna ekipa. Najgorzej wypadają finanse, pracując w tej firmie nigdy nie wiesz ile zarobisz. Wypłaty modyfikowane są na niekorzyść pracownika. Dyrekcja jest dosyć krytyczna jeśli chodzi o pracowników, nieuczciwa oraz kłamliwa. Lubi zagrywki nie fair. Poza tym da się pracować i nauczyć wielu rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY TĘCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - Toruń

OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY TĘCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
  • Ludwika Rydygiera 12a