OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY TĘCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Toruń

Opinie o OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY TĘCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Gosc

Dla mnie Ok. Jestem zadowolona . Dużo słyszałam o zwolnieniach i zmianach pracowników . I mówię ze to nieprawda . Pracują tam młodzi ludzie którzy zakładają rodziny . Panie zachodzą w ciąży . Wiadomo ze idą na chorobowe bo praca zagraża zdrowiu . Dzieci są Ok .

Szymon

A jak tam wyglądają pensje i godziny pracy?

ikona

@kadry skoro praca jest ok, to po co nastawiać się tak negatywnie. Ja bym zaryzykowała swoich sił w Tęczy :)

kadry

Praca ok. Prezeska bez komentarza :( Nie polecam

Dobra atmosfera wśród pracowników, bardzo pomocna ekipa. Najgorzej wypadają finanse, pracując w tej firmie nigdy nie wiesz ile zarobisz. Wypłaty modyfikowane są na niekorzyść pracownika. Dyrekcja jest dosyć krytyczna jeśli chodzi o pracowników, nieuczciwa oraz kłamliwa. Lubi zagrywki nie fair. Poza tym da się pracować i nauczyć wielu rzeczy.

ktosia

Masakra.

Zostaw opinię o OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY TĘCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OŚRODEK REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZY TĘCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY