Fundacja Edukacyjna Varsovia

Opinie o Fundacja Edukacyjna Varsovia

Barbara

Ten Einstein naprawdę dobrze mnie nauczył...

Adam Malinowski

Szkoła się stacza jak serio ktoś chce dać tam dziecko to niech pomyśli 3 razy zanim popełni ten błąd. Nauczyciele zamiast działać na korzyść ucznia to zachowują się nieprofesjonalnie i normalnie w świecie chamsko. Moim zadaniem ta szkoła to zwykły cyrk na kółkach,(usunięte przez administratora)

@Adam Malinowski

Chodzilam do tej szkoly od 4 klasy podstawowki az do 3 liceum , nigdy nie zauwazylam ,,chamskiego” zachowania ze strony nauczycieli. Wrecz przeciwnie same pozytywne doswiadczenia, jesli Pan uwaza ze tu jest nieprzyjemnie to zycze powodzenia w panstwowej szkole ;)

mariolka

Przestrzegam przed wyborem szkoły na ul. Bacha. Po tej szkole moja córka uczestniczy w rekrutacji uzupełniającej do liceum. Bez sensu wydane pieniądze.

Elka
@mariolka

A dlaczego nie dopilnowała Pani córki, żeby się uczyła ? Niestety droga Pani , sama szkoła nie wystarczy . Moja córka za to dostała się po Varsovi do trzech wybranych liceów:))) Polecam Varsovie

hopsa
@Elka

przepraszam, a jesli dobra szkola, to dlaczego corka moe kontunuowala nauki w liceum varsovii?

Ala
@Elka

To ciekawe.... system przyjmowania do LO przydzielał wyłącznie do jednej szkoły...a po Varsovii do trzech, haha

Cezary Juźwik

Ojoj podziękujecie mi później NIE dajcie SWOICH DZIECI do VARSOVI! Zabrałem z tamtąd dziecko po 2 miesiącach a mój chłopak stracił do wszystkiego chęć zawsze podkreślam zawsze miał same 5 a chodził do publicznej szkoły a tutaj same 3 tłumaczone głupimi wymówkami nie fajne STOP VARSOVIA

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Edukacyjna Varsovia? Czy kandydat na stanowisko Nauczyciel, Szkoła podstawowa, pedagog-terapeuta powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Maja Alpin

Moim zdaniem szkoła nie jest najgorsza nauczyciele niektórzy są odpowiedni ale niektórzy fatalni trzeba mieć poprostu szczęście i trawić na nauczyciela z którym się porozumiesz ale niestety prawdą jest niestety to że szkoła się rozpada ☹️

Mirosław Lis

Szczerze ta szkoła to wielki nie śmieszny żart , nauczyciele sfrustrowani i zakompleksioni największy (usunięte przez administratora)

Witold

Wiecie może czy w fundacji potrzebują pracowników? jakieś podpowiedzi o zarobkach?

Magda

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby ubiegać się o prace w tej firmie ?

Szkoła ta sie powoli rozpada. Prawie w kazdej klasie sa dziury w scianach ( ktore sa z karton gipsu ). Nauczyciele sa rozni sa niektorzy wspaniali za dobrzy na ta szkole a inni przez caly czas sfrustrowani albo prawie spiacy. Rodzice prosze nie wysylajcie dzieci do tej szkoly.

Dominika

Szkoda, że na forum pracowników szkoły pisze klientka a przecież wszelkie uwagi do szkoły lepiej wysycał na prawidłowy adres.

KASKA

Varsovia Wilanów to totalna porażka - rzesza słusznie niezadowolonych rodziców i mnóstwo nauczycieli z łapanki część jak się zorientowała w jakim jest bagnie uciekła na macierzyńskie.... ale nowa stara Pani (usunięte przez administratora) z Varsovi z Bacha 2 ma posprzątać a więc szkoły podst. 49 w azbestowym budynku z lat 70 i kartonowych ścianach sal, które w ogóle nie tłumią dźwięków z sąsiedniej sali. Pan (usunięte przez administratora)przestał czuć busines i przeliczył się z Wilanowem nie to co kiedyś a część kosztów przerzucił na dzieci z Bacha 2 nie dając nic w zamian ba nawet stołu do piłkarzyków, który rozpadł się ze starości nie odkupił ciekaw jak będzie z busami bo te maja już pewnie ze 25 lat i pamiętają czasy muru Berlińskiego. A Ciemny Lud Płaci i Płacze łudząc się, że szkoła ma jeszcze jakiś poziom. Najlepiej fakt ten oddaje brak wyróżnień jakie dostała szkoła na nr. 49 Varsovi na Bacha 2. Ostatnie w 2015 r. i to w punk pokazuje jak w ostatnich latach załamał się poziom z uwagi na odpalenie szkoły na Wilanowie. Szkoła przyjmowała z łapanki nauczycieli, którzy szarpali dziećmi, krzyczeli, karali całe klas za wybryki jednostki, otwierali okna przy mrozie bo im było gorąco, wyzywali dzieci po czym po ostrej reakcji rodziców zostawali usunięci po 4-5 miesiącach ze szkoły. Dzisiaj szkole przyszła zapłacić pewna cenę – bardzo mało 1 klas, spadek w kolejnych odchodzenie masowe ze starszych klas a o porażce z liceum nie wspominając – totalna klapa. Jak by tego było mało szkoła Po Cichu przyjmuję dzieci z orzeczeniami, które totalnie rozwalają klasę i lekcję. Szkoła zapewne przytula niezłe dotacje ale dodatkowego nauczyciela już nie przydziela. Nauczyciele takich klas staja się przez to nerwowi, a wręcz chamscy dla pozostałych i tylko (usunięte przez administratora)” przyznaję i bezradnie rozkłada ręce. Ale pycha jako pierwsza kroczy przed upadkiem a Varsovia wkracza na niebezpieczną trajektorię która może doprowadzić ją do zderzenia z górą lodową. Szczerze nie Polecamy bo z obserwacji widać wyraźnie, że będzie tylko gorzej.

Aśka

Jako nauczycielka, była już , w jednej ze szkół Varsovii mogę powiedzieć, że polecam. Fajna atmosfera, fajna kadra, miły Pan dyrektor, który robi wszystko żeby nauczyciele mogli po prostu uczyć, a nie ginąć w biurokracji. Pan Dyrektor zawsze superelegancki! Jedyny minus-niezbyt wysokie zarobki.

Marzena

Moje dziecko rozpoczęło w tym roku edukację w Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie prowadzaną przez tą fundację i jestem z tego faktu niezwykle zadowolona. Poziom nauczania jest wysoki, kontakt z gronem pedagogicznym bezbłędny. Niewątpliwym atutem jest także fakt, że nabór trwa cały rok.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Edukacyjna Varsovia - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Edukacyjna Varsovia?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Edukacyjna Varsovia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Edukacyjna Varsovia