KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BYDGOSZCZY JAKUB GŁUCHOWSKI

Bydgoszcz

Opinie o KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BYDGOSZCZY JAKUB GŁUCHOWSKI

nie potrafisz sie dogadac z czlowiekiem i kierujesz tylko wezwaniami a nie myslisz o tym co dany zlowiek ma i z czym jest wiem ze masz moje ap z komputera ale chece zebyz zaplacil za to jak pracujesz,niedlugo przyjdzie twoja kara a ja tymbardziek nie moge sie doczekac zanim sparawdzi to policja bedzie itak po tobie,tylko przez to ze nie umiesz sie dogadawac z ludzmi,bierzerz im nawet jak placa komornicy tak nie robia no coz troche pocierpisz a inne osoby beda mi wdzieczne za to wiem gdzie mieszkasz,mozesz kogos strac.my wszyscy tracimy to ty tez mozesz.

Zostaw opinię o KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BYDGOSZCZY JAKUB GŁUCHOWSKI - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W BYDGOSZCZY JAKUB GŁUCHOWSKI