Opinie o Iam w Czarnowąsy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Iam. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Iam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iam w Czarnowąsy

Gal Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

dobrze tam płacą teraz? Dawno nie zmieniałem roboty.

Po Opolu i okolicy za robotą patrzyłem i mi wizytówka google od firmy wyskoczyła, myślałem ze cos aktualnego by to było. pisali kiedyś o słownej umowie… czy do dziś proponowana jest budowlańcom już taka normalna? Tę o pracę mam na myśli

Kandydat Nowy wpis

Jakie stawki są na początek na budowie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Iam? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

X

Raczej sami zmieniają pracę. 1na1000 jest zwalniany

Magdalena Nowy wpis
@X

O czyli nie ma takich rotacji. A jeżeli są już zwalniani, to raczej z konkretnych powodów, tak?

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mariusz K

Piszecie bzdury.Pracowałem i nie narzekam , wypłata zawsze na czas ,wolung zawsze był ok ,jak nie pasowało po przyjeździe to zmieniali .Nie zniechęcajcie ludzi pisząc bzdury ja cały czas rozważam powrót , bo zrezygnowałem ze względów zdrowotnych a to że odrazu do pracy to przecierz przed wyjazdem ekipa sobie ustala o której jedzie i jak każdy chce zostać w domu jak najdłużej to potem niestety odrazu do pracy i nie prawda że na 12 g bo to zależy gdzie się jedzie a poza tym jestem zdania skoro już tam jestem to lepiej robić więcej i zarobić niż siedzieć

Dlaczego odradzacie ? Podajcie konkrety !

Piotrek K.

Jedyny plus tej firmy to jest na spawarce. Robiłem , odradzam.

Filipek

Kwota wynagrodzenia zawsze jest podawana w dwóch wysokościach i każdy to wie więc po co pisać bzdury!

12. Godzinna podróż busem, później od razu do orania, bo praca tego nie można nazwac, też na 12 godzin. Większość ludzi oderwana od pługa, a alfabetu, mało kto tam używa mózgu. Odradzam! Lepiej iść do urzędu pracy niż tam.

Edyta
@Paweł

Rozumiem, że chciałeś podzielić się swoją opinią o pracy w Iam na forum, ale bardzo proszę o pisanie w kulturalnym tonie i nieobrażanie nikogo. Piszesz, że praca w Iam jest ciężka - jak wygląda w takim razie kwestia przerw oraz jakichś dodatków pozapłacowych dla pracowników?

@Edyta

0 dodatków , 0 premii , 0 szkoleń, umowa słowna ,13 euro, a na pasku wpisane 8.9 .

Maciek
@Paweł

Z tego co wiem to ponad 90% firm dojeżdża busem o do pracy. Wyjazd w niedzielę wieczorem. Rano na miejscu. 7.00-18.00 praca w tym dwie przerwy po 30 min. A Ty gdzie wcześniej pracowałeś. I jak to wyglądało.

@Maciek

To są różne przypadki. Np. Do Duisburg trochę km jest. Więc jak masz wyjechać o 20 być na rano w pracy a przy okazji być ostatnim kierowcą (zmieniają się. Chyba że jesteś sprytnym to zostawisz prawko w domu) i idziesz na 12 godzin do "pracy" to możesz po 4 tyg czuć lekki dyskomfort. Składa się na to wiele czynnikow. Jeden prowadzący który zna niemiecki ale zna się na robicie , gania pozostałych Bo niemiec Kazał i ma być zrobione. Zreszta, podpisz okres próbny i sprawdź osobiście jak jest. :)

Maciek
@Paweł

To jest ból większości firm jeden prowadzący znający niemiecki dwoi i troi się żeby było dobrze .A wychodzi jak zwykle. Też robimy około 850-950km do pracy. Zmieniamy się. I nie przyjeżdżamy na 7.00 jestem zawsze około godz. wcześniej. Ale też zależy jaki jest rozrzut ludzi do zebrania. Wiem też że się pozmieniało w iam.

mający iam głęboko....

Każdy tu tyko narzeka a nikt nie pisze o plusach!!! Takiej premii jak w iam nie dostaniesz nigdzie !!! Za dobre sprawowanie na noc dają chłopaka do łóżka :)))) Te dziady wynajmują mieszkania z łożami małżeńskimi i tak na kogo wypadnie na tego bęc :))) Czasem masz brudasa a czasem chrabąszcza abo 2w1 oby nie był za bardzo naperfumowany to idzie jakoś noc przetrwać .Ciekawe czy się chłopcy żoną chwalą z kim to dzisiaj spali i jak nocka minęła :)))

@mający iam głęboko....

Jedyny plus w iam to jest na akumulatorze w busie.

Stefan

Konkurencja zainspirowała do pisania??

karol

lolek masz w 100% racje zgadzam się z tobą ludziska tak dokładnie jest w tej firmie a każdy zasługuje na ludzkie traktowanie a nie

lolek

Wykorzystują ludzi:rób aż padniesz to chyba jest ich motto. Karza jechać autem tyle km później zaraz isc do roboty . Nawet Ci co tirami jeżdżą maja określona ilość godzin do przejechania i czas na odpoczynek a tu nie ma o tym mowy.Niech sie ktoś zajmie tą firmą jakaś inspekcja pracy. Mlodzi pracownicy troche porobia i sie zwalniaja bo nie są głupi zas Ci starsi siedzą cicho. Ludzie nie dajcie sie zwieść. Nawet kase trzeba oddawać jak sie robi gdzies dalej czy to Belgia czy Hiszpania,Szwajcaria.

Edyta

@mający iam głęboko.... a czy ktoś Was wcześniej poinformował o warunkach mieszkalnych? Czy nie było żadnych informacji od Iam przed zatrudnieniem jak będzie wyglądał Wasz nocleg?

adam

Poszukiwani sa teraz monteży wentylacji do Belgii był ktoś z was?

-x-

Tatusiu kiedy zabierzesz nas z tej paskudnej Syberii i wyrobisz nam ten obiecany sztat i paszport ?

spawacz

Witam, nie wiecie co porabia spawalnik Tomek? To był gość co znał się na rzeczy!

spawacz

Witam wszystkich, co by nie było nie jest jeszcze źle, ale nie znasz dnia ani godziny... Spawalnika Tomka przed świętami zwolnili, chłopak był ok...

zgadza sie papa nie jest szefem ale zgadza sie tez ze to klamczuch i cham bez kultury ktory w dodatku boi sie tylko jednego-wody.

kolo
@..

Zgadza sie Emigrant to co piszesz ale nie do konca bo : kto wraca?Nieudacznicy,blazny i ludzie bez wstydu i honory ci ktorzy krzyczeli ura-bura szef podwora a pozniej plaszczyli sie w biurze.A Ci ktorzy znaja sie na robocie i za to najczesciej zostali zwolnieni bo nie dali sobie na leb naszym tlumacza narobic (i chwala im za to) badz odeszli sami bo fach w rece i olej w glowie maja ludzie pracowici i ambitni a przede wszystkim honorowi z chwila kiedy rabneli drzwiami jamy nie chca nawet o tej firmie i chamstwie jakie u nas panuje slyszec.Jak chcesz cos komys przekazac to pisz od A do Z

EMIGRANT1

CO WY TUTAJ ZA PIERDOŁY WYPISUJECIE. NA PEWNO (PAPA) NIE JEST SZEFEM .SZEF JEST TYLKO JEDEN . POWIEDZCIE NEGATYWNIE NASTAWIENI W KTÓREJ FIRMIE JEST DOBRA ATMOSFERA .PRACOWAĆ TRZEBA WSZĘDZIE DLACZEGO CI KTÓRZY OPUŚCILI NASZĄ FIRMĘ DO NIEJ Z POWROTEM WRACAJĄ CZASAMI SĄ LEPSZE BUDOWY CZASAMI GORSZE.. A TAK PO ZA TYM NIKT NIE JEST PERFEKCYJNY.POZDRAWIAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Iam - Czarnowąsy

• Jak się pracuje w Iam?

Zobacz opinie na temat firmy Iam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iam?

Kandydaci do pracy w Iam napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iam