Iam

Czarnowąsy

Opinie o Iam

Edyta

@mający iam głęboko.... a czy ktoś Was wcześniej poinformował o warunkach mieszkalnych? Czy nie było żadnych informacji od Iam przed zatrudnieniem jak będzie wyglądał Wasz nocleg?

mający iam głęboko....

Każdy tu tyko narzeka a nikt nie pisze o plusach!!! Takiej premii jak w iam nie dostaniesz nigdzie !!! Za dobre sprawowanie na noc dają chłopaka do łóżka :)))) Te dziady wynajmują mieszkania z łożami małżeńskimi i tak na kogo wypadnie na tego bęc :))) Czasem masz brudasa a czasem chrabąszcza abo 2w1 oby nie był za bardzo naperfumowany to idzie jakoś noc przetrwać .Ciekawe czy się chłopcy żoną chwalą z kim to dzisiaj spali i jak nocka minęła :)))

adam

Poszukiwani sa teraz monteży wentylacji do Belgii był ktoś z was?

-x-

Tatusiu kiedy zabierzesz nas z tej paskudnej Syberii i wyrobisz nam ten obiecany sztat i paszport ?

spawacz

Witam, nie wiecie co porabia spawalnik Tomek? To był gość co znał się na rzeczy!

spawacz

Witam wszystkich, co by nie było nie jest jeszcze źle, ale nie znasz dnia ani godziny... Spawalnika Tomka przed świętami zwolnili, chłopak był ok...

zgadza sie papa nie jest szefem ale zgadza sie tez ze to klamczuch i cham bez kultury ktory w dodatku boi sie tylko jednego-wody.

kolo
@.. 04.03.2015 13:30
zgadza sie papa nie jest szefem ale zgadza sie tez ze to klamczuch i cham bez kultury ktory w dodatku boi sie tylko jednego-wod...

Zgadza sie Emigrant to co piszesz ale nie do konca bo : kto wraca?Nieudacznicy,blazny i ludzie bez wstydu i honory ci ktorzy krzyczeli ura-bura szef podwora a pozniej plaszczyli sie w biurze.A Ci ktorzy znaja sie na robocie i za to najczesciej zostali zwolnieni bo nie dali sobie na leb naszym tlumacza narobic (i chwala im za to) badz odeszli sami bo fach w rece i olej w glowie maja ludzie pracowici i ambitni a przede wszystkim honorowi z chwila kiedy rabneli drzwiami jamy nie chca nawet o tej firmie i chamstwie jakie u nas panuje slyszec.Jak chcesz cos komys przekazac to pisz od A do Z

EMIGRANT1

CO WY TUTAJ ZA PIERDOŁY WYPISUJECIE. NA PEWNO (PAPA) NIE JEST SZEFEM .SZEF JEST TYLKO JEDEN . POWIEDZCIE NEGATYWNIE NASTAWIENI W KTÓREJ FIRMIE JEST DOBRA ATMOSFERA .PRACOWAĆ TRZEBA WSZĘDZIE DLACZEGO CI KTÓRZY OPUŚCILI NASZĄ FIRMĘ DO NIEJ Z POWROTEM WRACAJĄ CZASAMI SĄ LEPSZE BUDOWY CZASAMI GORSZE.. A TAK PO ZA TYM NIKT NIE JEST PERFEKCYJNY.POZDRAWIAM.

Jo

Firma kpina. Może jeśli zarobki ok to jedne na drugiego nadaje od najgorszych i nawet o szefostwie jakie to nie cwele itp. Strasznie nie miła atmosfera a nowego to juz w ogóle maja za szmatę nie roba a szef o którym tak ładnie mówią (papa) słucha opini o pracowniku tylko jednego człowieka. Wiadomo jak to Polak z Polakiem za granica. Ogólnie czasami przesadny zapier.... Ale to niektórzy majstrowie chcą sie po prostu wyżyć.

harry portier

czy z racji tego że jest okres przedswiąteczno - noworoczny to są jakieś zatrudnienia w Iam? musze szybko znaleźć jakąś pracę bo inaczej teściowa mnie powiesi na choince... pomożecie, jest szansa na pracę w tej firmie na jakieś fajne zatrudnienie i najlepiej na umowę o pracę? mogę nawet na pół etatu robić jak będzie trzeba

Nic nie mówi bo firma usuwa opinie na temat warunków pracy i tego jak tam się ludzi traktuje.powiem ci tylko że w firmie informują cię o stawce a przy wypłacie jesteś bardzo zdziwiony i tu ci kadrowa tłumaczy,że:...ale ja musiałam pobrać na to i na tamto...o ile w ogóle będziesz w stanie ją wypracować bo często i gęsto ta firma nie ma pracy a ludzie siedzą w domu i czekają na tel.czasem miesiącami.A i jeszcze jest taki numer że firma posiada tzw.bank godzin (to wynalazek wspaniałomyślnej kadrowej hehe) więc jak nawet parę godzin złapiesz to całej kasy i tak nie zobaczysz bo część do banku ci zawinie.Radzę ci daj sobie spokój,jest wiele naprawdę porządnych firm a ta akurat do nich nie należy.

chej ja pracowałem 5lat i potraktowali mnie jak jakiegos nieroba to podzękowanie zatyle lat pracy nie polecam tej firmy

poniżany

Zgadzam się z Wami chłopaki.( usunięte przez administratora ).Nawet wody mineralnej,panie w biurze i panowie na hali w opolu mają full wypas.Schłodzoną wodę mineralną latem,a zimą ciepłą herbatkę.Wiem bo pracowałem i w piwnicy i na hali( usunięte przez administratora ),nic tylko się( usunięte przez administratora )

Cześć chłopaki.Macie rację w tym co piszecie.Ja również nie polecam tej firmy( usunięte przez administratora )

HEJ!!!! Ja też tam robiłem przez rok i staram się zapomnieć o tym koszmarze.( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Iam - Czarnowąsy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iam