konserwacja detali architektonicznych

Kraków

Opinie o konserwacja detali architektonicznych

anik

Z tego co zauwazyłem nazwa tematu jest niepełna. Firma o której mowa to Przedsiębiorstwo "Konserwacja Detali Architektonicznych Oraz Sztukateria i Kamieniarstwo Maciej Roman Pyka" i trudni się realizowaniem prac powiązanych z remontami.

Maciek

[usunięte przez admina] obiecują gruszki na wierzbie jak przychodzi do płacenia to unikają ludzi nie odbierają telefonów, [usunięte przez admina]. Uważajcie !!

oszukany

[usunięte przez admina]Przez pół roku nie mogę się doprosić o własne pieniądze... zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o konserwacja detali architektonicznych - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie konserwacja detali architektonicznych