Kroll Background Screening

Katowice

Opinie o Kroll Background Screening

Maciek

Witam, jestem zainteresowany zatrudnieniem w firmie Kroll Background Screening. Niestety nie dotarłem do obecnych ofert pracy, może ktoś z obecnych pracowników może przybliżyć warunki zatrudnienia w firmie :)

?

Bardzo nie polecam. Glupie procedury, nie wiadomo czego dokladnie od ciebie wymagaja. Tylko statystyki sie licza wiec mozg do pracy potrzebny nie jest. Zarobki srednie, brak mozliwosci rozwoju. Ogromna rotacja - co mowi samo za siebie.

Zostaw opinię o Kroll Background Screening - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kroll Background Screening