4 business group

Biała Podlaska

Opinie o 4 business group

Według mnie firma jest ok. Można zdobyć doświadczenie będąc studentem, a to ważne. Mogę później pracować jako np. Przedstawiciel Handlowy. Jeśli ktoś chce się przyczepić to zawsze można. W żadnej pracy idealnie nie jest.( usunięte przez administratora )zostało wspomnienie...i bardzo dobrze. Kierownicy są ok. W tej pracy liczy się wynik więc trzeba wykazać się odpornością na stres. A atmosfera jest przyjazna. Młodzi i fajni ludzie.

pracownica

A mi się podoba [usunięte przez moderatora] jest w porządku i reszta też Atmosfera ok A wyniki da się zrobić

Zostaw opinię o 4 business group - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 business group