spóldzielnia mleczarska jana

Środa Wielkopolska

Opinie o spóldzielnia mleczarska jana

xz

jol,to wszystko zależy od osób które prace podejmują. Ci którzy nie mają kwalifikacji będą się cieszyli nawet z tych 1600

galaxy

Również nie polecam pracy w tym zasyfiałym zakładzie [usunięte przez moderatora]

opinia

zgadzam sie z twoją wypowiedzią

nie polecam tej firmy,prscownicy rządzą kierownikami,kapus ma dobrze i lizus ,na jednym z dzialow zamiast pracowac to sobie randkują ale kto nie moze jak kapusie,co do wynagrodzen to kiepsko ale kapus ma dobrze placone i pol towaru wyniesie z zakladu

Zostaw opinię o spóldzielnia mleczarska jana - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie spóldzielnia mleczarska jana