Restauracja Marakesz

Lublin

Opinie o Restauracja Marakesz

monko

anonim, z tego co kojarzę to restauracja teraz nie potrzebuje nikogo. Wystarczy się przeglądać na goworku lub u nich na stronie. Teraz to nie ma co patrzeć na nich. Oferty raczej pojawią się w wakacje. Dlatego warto obserwować czy coś się będzie pojawiać

[usunięte przez moderatora] NIK powinien sie tym zajac

Tragedia! Szef nieodpowiedzialny i kiedy nie ma humoru, prawie codziennie, uzywa wulgarnych slow do pracownikow! paranoja. nie wspomne juz o jego podejsciu do placenia..meczarnia!!!

szefostwo nie odpowiedzialne, nie placa w terminie wyplat, zamiast 10ego kazdego miesiaca za odpracowany miesiac, dostaje sie wyplate miesiac pozniej, j[usunięte przez moderatora] , radzilbym wybreac inne miejsce pracy.

Zostaw opinię o Restauracja Marakesz - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Marakesz