RSM Radom

Opinie o RSM Radom

ŻENADA

W związku z problemami technicznymi operatora telekomunikacyjnego, do odwołania mogą występować utrudnienia w telefonicznym kontakcie ze Spółdzielnią. Za niedogodności przepraszamy. KOLEJNY PROBLEM, TYM RAZEM Z KONTAKTEM. TA SPÓŁDZIELNIA TO PROWIZORKA. TOTALNE DNO

dno

spółdzielnia to dno płącą pareset tysięcy zeta za projekt który nie przechodzi , a potem jeden zwala na drugiego

Zostaw opinię o RSM Radom - Radom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RSM Radom