Agmar

Opinie o Agmar

Krzychu

Witam, pracowałem w firmie Agmar Chrobrego 127 w Toruniu, jako przedstawiciel handlowy. Atmosfera ogólnie bardzo rodzinna, zarobki też okey, efekty są dodatkowo premiowane. Wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie. Niestety już nie pracuję , gdyż przeprowadziłem się do innego miasta, ale bardzo dobrze oceniam tego pracodawcę. Ciężko się tam dostać, ale warto spróbować. Życzę powodzenia.

Chris

Witam ! szukam osób, które pracowały w firmie Agmar w Toruniu, ul.Chrobrego 127 jest to firma z branży budowlanej, jako przedstawiciele handlowi, jak tam jest, jakie zarobki ? proszę o opinie ! z góry dzięki

Zostaw opinię o Agmar - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agmar