''Juta'' II sp. z o. o. w Cieszynie.

Cieszyn

Opinie o ''Juta'' II sp. z o. o. w Cieszynie.

opa30

czy ich siedziba nadal mieści się na ulicy Stawowa 6?

Były klient

No właśnie, kiedyś stały - teraz były. Pracownice co chwilę to inne poza tymi stałymi. Jedna totalna porażka. Stale otrzymują premię, te nowe nie, są tylko oklamywane, że premii nie ma wogóle. Młode robią za te stare a jeszcze są na bierzaco obrabiane i oczerniane. Gdyby choć kilka z tych młodych pozwało te stare za te wszystkie ploty to by się nauczyły, że nawet bezmyślne kłapanie jęzorem bywa karalne, ale to tylko kwestia czasu. Kierowniczka niegrzeczna wobec bardziej wymagających klientów jak w sumie reszta załogi. W problemach ręką rękę myje. Pozatym od 2 lat ciągłe 'pomyłki' w wydawaniu reszty.. Rodzina, znajomi również potwierdzają.. Ogólnie masakra. Dziękuję - pójdę gdzie indziej.

Zostaw opinię o ''Juta'' II sp. z o. o. w Cieszynie. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ''Juta'' II sp. z o. o. w Cieszynie.