Help Tax

Katowice

Opinie o Help Tax

Miałam okazję przekonać się o poziomie osób prowadzących to biuro na rozmowie rekrutacyjnej, obie Panie zachowują się jakby pozjadały wszystkie rozumy, do tego w sposób prześmiewczy i często kpiący wyrażają swoje opinie. Egzaminują nowego kandydata jakby ubiegał się o stanowisko dyrektora a w zamian oferują marne zarobki. Niestety jeśli pracodawca tak się zachowuje na dzień dobry to nie wróży nic dobrego. Odradzam

była klientka

Zgadazam się w wcześniejszą opinią.Nieuprzejmość i brak profesjonalizmu. Niemiła obsługa i współpraca. Właścicielki nastawione na wyciąganie pieniędzy od swoich klientów. Szczerze odradzam.

Brak profesjonalnego podejścia właścicielek. Amatorszczyzna, brak kultury. Bak fachowości widać na każdym kroku, chaos, mierność nad miernościami.

Zostaw opinię o Help Tax - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Help Tax