QDO Ventures

Opinie o QDO Ventures

minku

iga, z tego co kojarzę praca u nich może być ciekawym doświadczeniem pod warunkiem, że będziesz u nich odpowiednio dużo siły wkładać w to co robisz....

JFlinston

Jest to najbardziej prawdopodobna opcja, ponieważ z tego co się orientuję to firma jest względnie profesjonalna i pracownicy są z niej zadowoleni, szkoda tylko że nie m konkretnej informacji ile można u nich dostać pieniędzy, bo taka informacja wielu ludziom byłaby potrzebna do ewentualnego zrezygnowania z dotychczasowej pracy

misiek

strona ich jakoś dziwnie nie aktualna, ofert pracy brak. czy tam coś się jeszcze dzieje? Ale rzeczywiście potwierdzam tezę o tym, że pracownicy w sumie tak jak i firma może czasem nie wiedzieć o tym, że ktoś pisze na ich temat. Z danych wynika że mają ok 150 pracowników. może po prostu brak ofert świadczyć o braku zapotrzebowania i tyle.

overt

Jakoś mi się nie chce w to wierzyć, bo przecież wcześniej się co poniektórzy wypowiadali. Mam nadzieję, że firma QDO Ventures oferuje dobre warunki, bo planuję tam złożyć swoje CV. Wiem, że sporo czasu się nikt nie wypowiadał w temacie, ale czy warto w ogóle tam aplikować? Jakie pieniądze oferują na start?

dolar

pewnie jak to bywa w niektórych wątkach firm, po prostu pracownicy QDO nie wiedzą, że ktoś tu coś o nich pisze ;)

Wisielec

Mnie zastanawia jedno - po co te konkretne pytania o pracę, skoro od niecałych 2 lat nikt nic konkretnego w wątku nie napisał. Pracownicy QDO, co z wami?

Pan Mikolaj

a jak z zarobkami w administracji w tej firmie? ktoś może coś napisać?

LOL

czy ktoś może napisać jak pracuje sie w tej firmie? I dlaczego znikną stad wpisy na temat tej firmy?

bóbr

Do mnie własnie ktoś dzwonił z tej firmy, chodziło mu o konkurs na stanowisko asystenta administratora. Z racji tego, że jestem w pracy umówiłem się na telefon po godzinie 16.00. Jak będę coś wiedzieć więcej to dam znać:) Pozdrawiam

Sam

ja byłem na rozmowie na stanowisko na asystenta administratora ale mnie nie przyjeli

asd

Na jakie stanowisko byliście i o co was pytali? Był ktoś na asystenta administratora?

bogdan222

A o jakie stanowisko sie starałeś? i o co pytali w tescie?

bart

Wyciągają bo to rozmowa;) ja byłem i nie było tak strasznie i dowiedzałem sie to co chciałem. choć mają raczej nietypowe, luźne podejście.

mona

a może ktoś z byłych pracowników się wypowie? jak wyglądają zarobki? jaka atmosfera?

Byłem tylko na rozmowie kwalifikacyjnej i niestety nie przyjęli mnie. Firma wydaje się w porządku, młody zespół, nie duża firma, ma to pewnie swoje zalety. Ciekawa lokalizacja firmy. Na rozmowie miałem test wiedzy, potem pogadanka.

Zostaw opinię o QDO Ventures - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QDO Ventures