Betpol - serwis i naprawa kserokopiarek

Wałbrzych

Opinie o Betpol - serwis i naprawa kserokopiarek

Maria K.

Skorzystałam z usług firmy z polecenia znajomego i się nie zawiodłam. Z tego co wiem są na rynku Wałbrzyskim już od 20 lat i wykosili niejedną konkurencję. Miły Pan z którym rozmawiałam telefonicznie najpierw starał się mi pomóc rozwiązać problem przez telefon, a gdy to nie poskutkowało umówiliśmy się na wizytę... o dziwo następnego dnia, problem został rozwiązany szybko i fachowo. Na pewno będę nadal korzystała z usług tej firmy i z czystym sumieniem polecę ją znajomym i wszystkim którzy mają problem z drukarką, bądź ksero lub też chcą taki sprzęt nabyć.

Estella

Wspaniala obsluga, zawsze mozna sie spodziewac 100% jakosci produktow i uslug. Pan (usunięte przez administratora)to zloty czlowiek, oby wiecej takich.

Zostaw opinię o Betpol - serwis i naprawa kserokopiarek - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Betpol - serwis i naprawa kserokopiarek