PB GROUP PREMIUM BEVERAGES Sp. z o.o.

Opinie o PB GROUP PREMIUM BEVERAGES Sp. z o.o.

paulina k.

@alex mnie również ta kwestia paląco interesuje bardzo, też chcę wiedzieć czy firma istnieje czy nie a niestety nie potrafię samodzielnie znaleźć informacji na ten temat z pewnego i w pełni rzetelnego źródła. prosze was więc tutaj o pomoc i ostateczne oficjalne wyjaśnienie tej kwestii, pozdrawiam kochani

NOMAX

Jestem byłym pracownikiem tego bałaganu. Firmy już nie ma. Syndyk rozesłał wezwania zapłaty do klientów już jakieś 2 lata temu. Tym z Was, którzy mają jakieś roszczenia do PB radzę, aby nie tracili prądu na działania windykacyjne. Lepiej ten czas poświęcić na coś innego.

Oszukany

Mam do dzisiaj na twardzielu wszystkie filmy na których świetnie się bawił NASZ BoOS w programie 4FunTV W internecie ich już nie ma. Na to pieniądze były, a na rozliczenie umów to już nie, o sieciach handlowych nie wspomnę.

dzem

jak to oszukał ten pracodawca cos wiecej wiecie na ten temat...Jak pracownik jest oceniany i promowany w tej firmie myślę ze umowe podpisywaliście z nimi wiec dlaczego problem jest z wypłatami dziwne jak to wygląda od strony doswiadczonej osoby z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam serdecznie...

miodke

myślę, że zawartość strony http://www.krs-online.com.pl/pb-group-premium-beverages-sp-z-o-o-w-krs-368076.html mówi sama za siebie. Firma jest w upadłości. Jedyne co pozostaje, to życzyć szczęścia tym, którzy starają się o odzyskanie pieniędzy od Premium Beverages. Kiedy się zaczęła upadłość? ktoś wie?

OSZUKANY

Tak WIEM PONAD 100 OSÓB

rks

dokładnie, stara gwardia z RB! Znacie niejakiego [usunięte przez admina]??? To jest dopiero oszust! Firma B-I-W (biuro informacji wizualnej). a ten cały blow, to także masakra. nie zawracajcie sobie nimi glowy..amen

Oszukany

Czy udało się komuś odzyskać pieniądze ? Jak tak to w jaki sposób. Dziękuję Oszukał mnie na 15 tyś

nomax

I po PB Group. Szkoda bo fajnie się zapowiadało. Zostało zrobione masę dobrej roboty w rynku i sam produkt (różowy)- był dobrze postrzegany przez klientów. Markę BLOW kupił Food Care.

Zorro

Moze ktoś zna nowy adres firmy ,to bardzo proszę o info

jaaaaaaa

Firma zalega z wynagrodzeniami, jest w rejestrze dłużników, nie odpowiada na pisma ponaglenia. BANKRUT. 1,5 miesiaca czekam na kase. NIE MASZ PROBLEMU ZATRUDNIJ SIE W BLOW:)

J`aga

Negatywne opinie potwierdzają się. Pan [usunięte przez admina] zatrudnia teraz na umowę agencyjną, nie płaci wynagrodzenia i nie zwraca kosztów korzystania z samochodu. Ciekawe tylko, czy można będzie odzyskać własne pieniądze.

blow la bankrute

małą - 2012-08-24 14:11:08 ja czekałam 28 dni na kasee...Ja czekam już 40dni na wypłatę i nic!!!!! Uwaga to bankruci!!!!

noname

[usunięte przez admina] Nie wypłacają pieniędzy!!!! zalegają z wypłatami i z innymi kosztami. Uważajcie na [usunięte przez admina]!!!!!!!! Oddaj ludziom zaległe pieniądze, pseudo prezes !!!!!!!!!!

ola

aa jakie auta dają? kasa 1500 zl pensja?

xxx

Jakie GPSy??? Auta są bez GPSu, nie ma 30wizyt, tylko 20!!!! Jeżeli nie pasuje auto służbowe możesz wziąść swoje prywatne, a firma płaci Ci za ten samochód kasę- około 1500zeta. Tak więc lepiej, żeby wypowiadały się osoby, które obecnie pracują, będzie bardziej obiektywnie.

małą

ja czekałam 28 dni na kasee...

bloowss

auta maja gps limit na paliwo i zakaz jazdy prywatnej. 30 wizyt dziennie w tym 80% skutecznych.. z tego co slyszalem ... aaa kasa to 30-40 dni oczekiwania albo i wiecej;)

sandra

a czy oni dadzą Ci samochod ?

przyszly pracownik?

a jakie sa plany sprzedażowe oczywiscie w przblizeniu i jaki jest sposob dostarczania zamowien do dystrybutorów. Czy samochody posiadają Gps?? Ile wizyt dziennie?

sandra

ale wiesz za pierwszy miesiac wynagrodzenie za prace bylo zadawalajace,dlatego zostaje na drugi ciekawe jak bedzie teraz , produkt sie słabo sprzedaje , wydaje mi sie ze tylko w wiekszych miastach może być lepiej. Podajcie informacje jak pracujecie od ilosci sprzedazy wam płacą ,czy macie jakąś podstawe, prosze o informacje

ciekawy

Jakie sa warunki pracy ph w pb? Ile wizyt dziennie?

mariola

Pytanie, czy ten koleś ma jeszcze coś wspólnego z tą firmą?? Czy ktoś wie coś na ten temat?

sandra

No ja własnie chyba pracuje tak jak ty, własnie czekam na wypłate kurcze a coś się duzy bo niby do 10 dnia od wykonania zlecenia a tu nie ma i nie ma a tobie wyplacili w terminie ile tam pracujesz czasu ? \\\\\\\\\\\\\\\\Pozdarawiam

były PB

Hej, ja też miałem swój epizod w PB i nie wspominam go najlepiej, ale zaciekawiło mnie to co napisałeś o JKK. On naprawdę robił jakieś wałki w USA i tak się dorobił?? Mógłbyś napisac coś więcej o nim, jak zaczynal? w internecie nie znalazłem żadnych ciekawych informacji nie licząc standradowej gadki jaki to on wspaniały, mlody biznesmen (moze występował pod innym nazwiskiem??). Masz może jakies linki?

\\sandra

No ja własnie chyba pracuje tak jak ty, własnie czekam na wypłate kurcze a coś się duzy bo niby do 10 dnia od wykonania zlecenia a tu nie ma i nie ma a tobie wyplacili w terminie ile tam pracujesz czasu ? \Pozdarawiam

Zostaw opinię o PB GROUP PREMIUM BEVERAGES Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PB GROUP PREMIUM BEVERAGES Sp. z o.o.