RBB-Stal

Opinie o RBB-Stal

wacek

kartki wyplat gdzie sa pani ksiegowa moze zalozyc maseczke i rozdac

@wacek

Ani jednej kartki z wypłaty nie dostałem właśnie.Zgłaszam sprawę do inspekcji pracy

misiek
@wacek

a w kadrach próbowałeś dopytać o te kartki ? może najpierw warto to sprawdzić u pracodawcy ?

Pani Cash
@wacek

Ni dam rady. Drukarkę sobie kup to wyśle na majla

Barbara

Jak sprawa się rozwiązała?

Gotowy

Super firma, super atmosfera!

Jacek

Witam jak wygląda praca w Rbb ,ile za godzinę netto macie ...no i po ile pracujecie ..i czy za wszystko płacą regularnie

Były pracownik jarocin

Ćpunie amfetaminy na zmianach a gadają a pomówienia, że przychodziłem pijany do pracy haha .Ładne farmazony.

@Były pracownik jarocin

Dlaczego obecni pracownicy dają łapki w dół?Przecież wszystko jest na kamerach ????

Kembridż

Wciąganie trocin wstrzykiwanie opium to normalka

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie RBB-Stal? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Stary zawodnik

Rbb to jedno z tych firm które wysyla pracowników na bezpłatne urlopy pod pretekstem braku pracy aby mogli tylko wykazać straty żeby uzyskać pomoc z tarczy antykryzysowej, ucinaja pensje do 80 procent gdy w rzeczywistości będzie na poziomie 60-70 procent, zabierają premie za niechorowanie chociaż to pracownik wypracowuje cały rok a nie jeden miesiąc. Pytanie jest gdzie jest honor zarządu względem pracownika, liczy się tylko kasa a że pracownik będzie będzie bez pieniędzy to już nie ważne. Jest kryzys ale nie w RBB i nie wmawiajcie tego pracownikom bo nie są głupi.

@Stary zawodnik

Odczujesz spadek pracy w maju bo z tego co wiem, to jest o 30% mniej zamówień a na czerwiec nie ma jeszcze żadnych więc miejmy nadzieję, ze nikt pracy nie straci. A kwiecień był jeszcze "normalnym" miesiącem a i tak bez Ukrainy. Także za chwilę odczujesz ten kryzys w RBB

@ja

Ten kryzys będzie tylko żeby wyciągnąć pieniądze od państwa i tylko pracownik go odczuje a spadek pracy jest specjalnie znizony żeby wykazać straty w firmie

@Stary zawodnik

Nie ma nic lepszego niż poczytać komentarze ludzi, którzy znają się na wszystkim a już najlepiej na tym jak firma powinna działać. Pytanie tylko dlaczego nie otworzą własnej firmy tylko siedzą w RBB na produkcji. Takie perelki się marnują...

Haha
@ja

Bez Ukrainy? Robią po 12 godzin i wpisują po 8 Polacy niektórzy też po 10 a wpisują 8 by nie było że nadgodziny pomimo kryzysu. Nie rób z siebie dziada. Jak było rekordowo dobrze to nikt się nie dzielił a kryzysem to w drugim dniu pandemii już się dzielić chcieliście.

@Jacek

Jak według Ciebie tak łatwo otworzyć firmę to co robisz w RBB a ta strona jest od wystawiania opinii i nikt nie powiedział że muszę być pozytywne. Jak Cie to boli to nie czytaj

Haha
@Stary zawodnik

Tak jest świat zbudowany , że nie każdy otwiera firmy, bo to zabiloby przemysł. To też nie jest powód by oszukiwać i kraść pracownikom. Ile ci zapłacili byś tu siedział i pisał te wypociny? Biuro niedawno dostało premię za to , że produkcja się fajnie w tamtym roku wyrobiła a na produkcji nic. Gdyby się produkcja was też by nie było bo z samych was kasy też by nie było. Firma to maszyna i trzeba dbać o każdy jej szczegół a nie tylko o jeden tryb .

@Haha

Ty w ogóle czytasz co ja pisałem bo widzę że ciężko z czytaniem ze zrozumieniem

Stary zawodnik

Przeczytaj mój pierwszy wpis ba ra nie

marian
@Stary zawodnik

wywiazujcie sie z tych spraw co powinniscie gdzie socjal

@Stary zawodnik

Jak Ci sie nie oplaca trzymac firmy to ja zamknij tylko kto bedzie pracowal na twoje cztery litery

@ja

Kto by żałował takiej pracy chyba tylko przegryw życiowy a takich nie brakuje w firmie.RBB to dla nich drugie życie a przy wypadkach zamiatają pod dywan...

@Jacek

Nie ma nic lepszego niż czytać komentarz (usunięte przez administratora) który siedzi w rbb bo nie ma jaj iść gdzieś indziej (usunięte przez administratora)

Na jakie benefity można liczyć w RBB-Stal?

Kilkuletni były pracownik

Na co ?????jak za dużo wyjdzie to kierownictwo obcina premie więc i tak nie zarobisz kokosów. No chyba ,że jesteś karierowiczem.

@Kilkuletni były pracownik

Ćpanie i chlanie na zmianach. To nie kit.

Myśl trzeźwo

Dokładnie białe się sypie i picie a nockach. WIDAĆ ,że nie tylko Ja takie obrazy widziałem...A co do wypadków to zamiatanie pod dywan .W tej pracy idzie zginąć....ludzie nie idźcie do takiej (usunięte przez administratora)no chyba ,że lubicie władka

Za pomówienia ,że zostałem wyrzucony przez chlanie a sam odszedłem ludzie się dowiedzą co się (usunięte przez administratora)na zmianach mam zdjęcia do usłyszenia.Ja nie muszę was pomawiać jak ktoś Mnie tylko stwierdze fakty????

Jaki jest wkład kierownictwa RBB-Stal w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zap

Wkład jest taki ze EGON ciśnie na maksa..

Wieloletni były pracownik

(usunięte przez administratora)obgaduje pracowników ???? nie ma żadnego szacunku do człowieka.Śmieje się prosto w twarz z ,,twoich "niski zarobków.Niestety ,,koledzy z pracy " nie wszyscy bo kilka osób spotkałem spoko ale połowa (usunięte przez administratora) jedzie i robi na złość drugiemu .Chora praca pod tym względem.No i nie raz się kończyło O 22 A na 6 na drugi dzień do pracy i teksty typu : ,,nie wyspałaś się to co robiłeś "?

Kilkuletni były pracownik

Ogólnie to najmniejsza krajowa plus te premie za normę,uznaniowe itp.Umowa na 3 miesiące ale soboty choć w umowie nie ma to praktycznie obowiązkowe.3 trzeba zaliczyć i bez l4 może będzie 2800 góra 3 ale to trzeba łysemu gałe chyba zrobić. W firmie można za kołnierz się nie wylewa i nie tylko ????

Zaniepokojony

Czy w Rbb Stal występują przypadki (usunięte przez administratora) ze strony kierownictwa?

Zadowolony

Najlepszy pracodawca w Jarocinie! Super firma z super atmosferą

Men
@Zadowolony

"Biały" beret chyba...

zainteresowany

Witam. Czy w RBB praca wyłącznie na 3 zmiany?

operator
@zainteresowany

Zależne jest w którym punkcie RBB chcesz pracować.

zainteresowany
@operator

Jako operator maszyn CNC. Na jakie zarobki mogę liczyć?

Operator
@zainteresowany

Na cnc różnie, operatorzy u nas zarabiają od 2800 do 4 tysięcy.

Pracujacy
@zainteresowany

Taa 4000 ale jak się pracuje po 10 -12 godzin i co najmniej 3 soboty. Za zwykłe 8 godzin jest 2300- 2700 i to zależy przy jakiej premii.

Agata
@Pracujacy

Ale ważne, że zarobki na takim poziomie są osiągalne w RBB-Stal - trzeba to docenić. No ale ja sama miałam pytać o inną kwestię. Mnie akurat ciekawi to, czy pracodawca oferuje jakieś atrakcyjne benefity. To jak to wygląda? Liczę, że mi odpowiecie.

Stary zawodnik

Ciekawostki Rbb Najniższa krajowa dogania zarobki w Rbb ( mowa o godzinach podstawowych ) Nadal brak nowych ludzi do pracy ( nie wiadomo dlaczego ) Kubek z filtrem dla każdego pracownika zamiast wody z butelce ( ochrona środowiska ) Festyn dla dzieci ( dajcie dobrze zarobić to sami im zrobimy dzień dziecka )

@Stary zawodnik

Stary zawodniku a czy mógłbyś powiedzieć jak wygląda zatrudnienie przez agencję pracy w Rbb bo byłem niedawno na rozmowie ale obawiam się takiej formy zatrudnienia

Bomba
@Jacek

Dostajes na 3 miesiące próbny i jak dobrE pójdzie to umowa na rok. I tak co roku

Bomba
@Stary zawodnik

Popieram wypowiedz kolegi wyżej. Sama prawda

Czak noris
@Stary zawodnik

Powiem tak: karma do nich (zarząd RBB) wróci i to wcześniej niż myślą

Ok
@Stary zawodnik

Jakbyś liczył tylko podstawę, bez tych wszystkich premii - uznaniowej i przerobowej to najniższa krajowa już dawno ją przegoniła prawie 2 razy.

Ok
@Stary zawodnik

Nie wiesz dlaczego nie ma nowych ludzi do pracy? Przy takich zarobkach i przy takim wariactwie w tym zakładzie to nic dziwnego, że nic dziwnego, że nikt nie przychodzi. A jak przychodzi to po pierwszej, drugiej wypłacie ucieka.

Markez
@Jacek

Powodzenia na um smieciowych na 3mieś a potem na rok na rok i po 3cim razie inna agencja itd itd

@Markez

Soory ale u nas nie ma umow smieciowych 3 miesiace umowa probna pozniej na dluzej raczej nie zwalniaja bo nie ma kto pracowac chyba ze ktos przegina

Jack

Filtron Gostyn przyjmuje od zaraz wiec nie pisz tutaj ze nie ma roboty pracy jest full jak chce sie pracowac

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w RBB-Stal?

Xxx

Jak najbardziej

Agata
@Xxx

Super, a jak wygląda ścieżka kariery w firmie? Można liczyć na awans po jakimś czasie? Czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć od razu na umowę o pracę czy obowiązuje początkowo okres próbny?

Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba z 10 letnim doświadczeniem w sprzedaży blach oraz profili ? Zastanawiam się nad aplikowaniem na przedstawiciela handlowego. Uchyli ktoś rąbka tajemnicy ? :) Z góry dziękuje za odpowiedź

Były handlowiec
@Zainteresowany

A języki biegle znasz? Jeśli nie to około 2tys zł netto miesięcznie

Czy można w RBB-Stal liczyć na jakieś dodatki?

Dodatki czego? Mamy kryzys więc modlimy się by w ramach dodatku nie otrzymać wypowiedzenia.

Mam nie przesadzać? Człowieku wystarczy wiadomości włączyć, poczytać co dzieje się w USA i na zachodzie Europy. Przestań robić dobra minę do złej gry. Widzę ile mamy pracy dziś a ile pracy było rok temu. Ja nie jestem typem człowieka który wyciąga łapy po social ja chce pracowac i reagowac szybko na zagrozenie wobec którego jesteśmy bezbronni. W ogóle synku ile masz lat? 25? Jeszcze nic nie widziałeś. Ja mam 50 i nie jedno synku przeżyłem. Było dobrze był rynek pracownika a teraz musimy się z tym pogodzić że będzie gorzej, bedzie znów 10 na nasze miejsce przez jakiś czas. Takie realia. Może jeszcze tego tak bardzo nie czujemy dzięki bardzo dobrym działaniom naszego rządu ale Państwo Polskie to nie jest studnia bez dna. Sam Gowin powiedział że mamy pieniądze na 3 miesiące. A potem dopiero się zacznie. Całe szczęście że nie rządzi Peło bo wtedy już od 3 miesięcy by nie było pieniądza

Jarek
@Odpowiedz

Po pierwsze to nie wchodzi tutaj w politykę bo akurat PiS to dotąd była partia fuksiarzy którym udało się dojść do koryta w momencie wzrostu gospodarczego. Każdy potrafi rządzić gdy jest dobrze a już nie każdy to potrafi gdy jest źle co widzimy teraz. Chaos, kolesiostwo i wazelina to jest ten rząd o którym tak dobrze mówisz. Pozdrawiam "Twój ból jest lepszy niż moj" - Kazik (kto wie ten wie o co chodzi)

Jarocin 94
@Odpowiedz

Gdzie byłeś pisobolszewiku gdy mnie w Jarocinie na festiwalu palowala policja. Dziś ci twoi robią to samo.

Czy RBB-Stal praktykuje "luźne piątki"?

Halo

Już kiedys odpowiedzialem na ten wpis tylko administrator tego forum blokuje wolnosc wypiwiedzi. W jakim panstwie żyjemy?

Koza

My dostaliśmy na św social po 400

Katarzyna
@Koza

To miło że zakład pamięta o pracownikach w tym jakże radosnym czasie dla nas katolików czyli świat które upamietniaja pokonanie zła w postaci szatana przez dobro które zostało ucielesnione przez syna Bożego. Co stanowi absolutny wyjątek w zestawieniu dla nas ludzi zamieszkujących naszą piękną ziemię w obliczu pandemii wywołanej koronawirusem i prowadzącej do choroby zagrażające życiu i zdrowiu ludzi o nazwie COVID-19. Dzięki temu w tym jakże radosnym i smutnym zarazem czasie, my pracownicy firmy RBB dziękujemy właścicielowi firmy oraz zarządowi i całej kadrze kierowniczej za to że o nas pamiętała Pracownicy

Katarzyna

Doceniaj a nie oceniaj

Szukam pracy i mam 4 lata doświadczenia w obróbce skrawaniem jednak mój obecny pracodawca we Wrześni wypowiedział mi umowę z powodu braku nowych zleceń. Jak wygląda sytuacja u was? W sumie wysłałem podanie ale czy warto czekać na odpowiedź? Czy w ogóle będzie teraz jakaś odpowiedź. Jak stoicie w rbb z robotą? Dzięki za info Pozdrawiam Marcin

Bick
@Marcin

Daj sobie spokój

Bick
@Marcin

Daj sobie spokój

Zostaw merytoryczną opinię o RBB-Stal - Jarocin

• Jak się pracuje w RBB-Stal?

Zobacz opinie na temat firmy RBB-Stal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RBB-Stal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RBB-Stal