netia.

Netia

Opinie o netia.

użytkownik zarejestrowany

Czy Netia ma oddział call center? na jakich warunkach przyjmują i jakie jest wynagrodzenie? podstawa + jakaś premia?

n

Jak dla mnie praca mega [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ista ludzie i atmosfera w pracy jest naprawde luźna. Od czasu do czasu trafi się klient który cię(usunięte przez administratora)ale nie ma co się nim przejmować. Płaca jest też okej aczkolwiek trzeba ostro (usunięte przez administratora) żeby ładną wypłatke dostać. I podkreślam że to nie jest praca dla osób z dziećmi i rodziną na utrzymanie bo płaca jest elastyczna bywa że zarobisz ok. 3tys jednego miesiąca a następnego może to być 800zł

d

Stanowisko: Konsultant ds telesprzedaży Zacznę od plusów : wysokie prowizje, 6 godzin pracy, mila atmosfera Minusy: umowa zlecenie, niepewność jutra, presja. Powiem tak, jeśli chcesz bezstresowej posadki za biurkiem przy piciu kawki i miłym gawędzeniu z klientami i stałej pensji - nie jest to praca dla Ciebie. Jesli natomiast jesteś odporny na stres, na trudnych klientów, ciężką sprzedaż ( straszne bazy, obdzwaniane po kilka razy przez konsultantow, pretensje klientow ) to aplikuj!! Można zarobić dużo , ok 2000-3000 tysiecy przy ponad 100% realizacji celu tj. ok 30 usług miesięcznie. Jest to realne ale nie łatwe. Praca tylko dla osób wytrwałych i ambitnych. Nie realizujesz celow =zarabiasz 500brutto = wywalają Cię

Zostaw opinię o netia. - Netia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie netia.