Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K. Goduli

Chorzów

Opinie o Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K. Goduli

Anna

Witam, czy ktoś z obecnych na forum wie czy Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K. Goduli poszukuje obecnie pracowników?

byłypracownik

Pracowałem w tej firmie przez ok 4 lata. Na początku ilość studentów nawet przeszkadzała mi podczas pracy (ciągły gwar na korytarzach, ruch), ale za to coś się działo. Wydawało się że jest jakaś perspektywa stałej pracy. Niestety ale z każdym miesiącem ilość studentów malała co wiązało się ze stopniową redukcją zatrudnienia i likwidacją kierunków nauczania. (usunięte przez administratora) Najprawdopodobniej z przyczyn finansowych zaprzestano modernizacji budynków Uczelni. Wszystko to razem wzięte wpływało negatywnie na atmosferę podczas pracy. Przez te 4 lata pracowałem prawie za najniższą pensję. Po rozwiązaniu umowy o pracę, szukając innej dowiedziałem się o opiniach jakie ten przekazuje innym moim potencjalnym Pracodawcom. Niczego nie podejrzewając sam zaproponowałem aby przyszły pracodawca zasięgnął o mnie opinii z tego Zakładu. Jeżeli chcesz pracować w niemiłej atmosferze pod presją że jutro możesz już pracy nie mieć, pracować "prawie za darmo" wiedząc że ten Pracodawca po rozstaniu z Tobą będzie rozpowiadać innym negatywne opinie, to zatrudnij się w GWSP. Ogólnie stanowczo odradzam pracę w tej Uczelni.

Zostaw opinię o Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K. Goduli - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. K. Goduli