Studio "Foto Piwnica" Zbigniew Zubel

Tychy

Opinie o Studio "Foto Piwnica" Zbigniew Zubel

Hania i Łukasz

Serdecznie polecamy studio Foto Piwnica. Wynajęliśmy fotografa i kamerzystę na nasze wesele. Obsługa bardzo miła, sympatyczna i ludzka. Bardzo starali się, aby ten dzień był dla nas wyjątkowy, wprowadzając przyjemną atmosferę, która trochę rozładowała ogarniający nas stres. Również goście weselni pytali o fotografa i kamerzystę, ponieważ nawiązywali bardzo dobry kontakt ze wszystkimi w czasie wesela. Album i reportaż ślubny, które otrzymaliśmy po plenerze są prześliczne, nie spodziewaliśmy się tak profesjonalnie zrobionych zdjęć i fimu. Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy. Na pewno wynajęlibyśmy ich ponownie.

Zostaw opinię o Studio "Foto Piwnica" Zbigniew Zubel - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio "Foto Piwnica" Zbigniew Zubel