Skivak Custom Publishing S.C.

Adres: ul. Henryka Wieniawskiego 5 lok. 9, 61-712 Poznań

NIP: 7792347963 REGON: 301000139

Skivak Custom Publishing S.C.
3 5 6 5 1

Opinie o Skivak Custom Publishing S.C.

Filtruj opinie po kryteriach:

Kuba
 Opinia

@Karma Mam wrażenie, że brak chęci do pracy jest główna przyczyna niezadowolenia. Firma jest dobra i ma opinię dobrego pracodawcy!

TakNie
Karma
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Najgorsza firma w jakiej miałam okazję pracować. Chaos, nieprzyjemny klimat i ciągle zmiany. Niekompetentni ludzie na wysokich stanowiskach i w HRze. Zatrudniają na jakichś dziwnych dzielnonych umowach lub wypychają na samozatrudnienie. Udają luzaków, a praca tam to ciągła spina. W sumie wiekszosc pracowników się wzajemnie nie lubi. Nie polecam. Pensje też niższe niż u konkurencji.

Tak1Nie1
Marzena
 Opinia

W poprzednich opiniach wyczytać można, że firma Skivak Custom Publishing S.C. dba o swoich pracowników, oferując im na przykład dodatkowe benefity. Czy nadal tak jest? Jaki jest dojazd do firmy - czy znajduje się w wygodnym lokalizacyjnie miejscu czy raczej na uboczu? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu, napięta, czy bardziej na luzie?

Tak2Nie
Daniel
 Opinia

Bardzo dobry pracodawca. Uczciwa płaca, świetny klimat i ludzie. Firma inwestuje w rozwój pracowników, ma nowoczesne i ogarnięte podejście do człowieka. Warunki pracy (biuro - 10/10), centrum miasta. Pracowałem, polecam!

Tak6Nie
laok
 Opinia

o super że są benefity, zawsze to taki miły dodatek od pracodawcy dla pracownika :) Taki grafik to słyszałam, że naprawdę dobre ma wynagrodzenie...??

TakNie

Opinia

Jak wyglądają nadgodziny w firmie Skivak Custom Publishing S.C. ? Jest łatwo pracować w firmie czy trzeba zostawać po godzinach? Podziel się z nami swoją opinią!

Tak32Nie

Zostaw opinię o Skivak Custom Publishing S.C. - Poznań