Skivak Custom Publishing S.C.

Poznań

Opinie o Skivak Custom Publishing S.C.

Daniel

Bardzo dobry pracodawca. Uczciwa płaca, świetny klimat i ludzie. Firma inwestuje w rozwój pracowników, ma nowoczesne i ogarnięte podejście do człowieka. Warunki pracy (biuro - 10/10), centrum miasta. Pracowałem, polecam!

laok

o super że są benefity, zawsze to taki miły dodatek od pracodawcy dla pracownika :) Taki grafik to słyszałam, że naprawdę dobre ma wynagrodzenie...??

Jak wyglądają nadgodziny w firmie Skivak Custom Publishing S.C. ? Jest łatwo pracować w firmie czy trzeba zostawać po godzinach? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw opinię o Skivak Custom Publishing S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skivak Custom Publishing S.C.