TRATTORIA "DONATELLO"

Poznań

TRATTORIA "DONATELLO"

Opinie o TRATTORIA "DONATELLO"

anonymous

Odwiedziłem Donatello przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu i szczerze odradzam wizyty. Zamówiłem Lasagne z mięsem która okazała się wielką porażką. Na dole i na górze ser a pomiędzy nim pełno mięsa mielonego, a wszystko to rozlazłe w sosie pomidorowym. Z doświadczenia oraz wizyt w restauracjach wiem że Lasagne z mięsem to kilka warstw sera, a pomiędzy nim mięso. Natomiast tu nawrzucane mięso pomiędzy dwa plastry sera. Masakra. Drugim zdecydowanie nieprzyjemnym dla klientów może się okazać zachowanie personelu. Proszę sobie wyobrazić że obok was w restauracji przy stoliku na sali spożywa posiłek personel z obsługi. Czyżby klienci w Polsce, byli klientami drugiej kategorii spożywającymi posiłki razem z personelem z obsługi. Rozumiem że personelowi w Donatello przysługuje jeden posiłek na ciepło w czasie pracy na koszt restauracji ale czy służba musi jadać wśród klientów. NIEPRAWDOPODOBNE. Zdecydowanie odradzam wizytę w Trattoria Donatello w Poznaniu

Gość
@anonymous 06.01.2018 23:13

Trzeba było zgłosić personelowi (jeśli oczywiście rozmawia Pan z tak nisko usytuowanym pospolstwem), że jako Szlachcic chciałby Pan jadać w odrębnej komnacie z Księciem Monako. Żenada. Większość osób które tam pracowała (mówię o latach 2010-2015) była w czasie lub po studiach, a widząc ten komentarz śmiało mogę stwierdzić - była bardziej wykształcona od Pana. Nie pozdrawiam.

Zostaw opinię o TRATTORIA "DONATELLO" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRATTORIA "DONATELLO"