Opinie o Bambino w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bambino, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bambino na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bambino w Białystok

Agnieszka Nowy wpis

Tragedia.Nie można iść do łazienki ani napić się wody.Obiecują pracę jako obsługa klienta a w rzeczywistości trzeba ciągać 40 - 50 kg palety, stalowe rury czy też brudne stare przemysłowe lampy.Szefostwo nie szanuje pracowników, wyśmiewa ich przy klientach, nikt nie kryje się z (usunięte przez administratora).Najgorsza jest szefowa i córka, które notorycznie wyżywają się na dziewczynach od pierwszego dnia pracy.

Klaudia Nowy wpis

Na jaki numer dzwonić z zapytaniem o prace ?

Pączek Nowy wpis
Kandydat
@Klaudia

Nie radzę dzwonić

Henry Nowy wpis

@Łukasz Interesuje mnie praca w firmie, może dodasz więcej informacji?

Łukasz

Super firma

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

bambi

Firma ma dobrą opinię w internecie i sądzę, że dobrze wam się pracuje skoro nikt tu nie zagląda.

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Bambino? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

katrin

Czy ktos pracowal w Bmbino niedawno? prosze o szczere slowa.

edddy

racja @230, ta strona dotyczy firmy Bambino i ale to firma tworząca dla dzieci a nie sklep. Produkują zabawki, smoczki i inne akcesoria potrzebne dzieciom i ich rodzicom. Firma działa w Białymstoku. Od 1990 roku wspiera rodziców w procesie wychowania dzieci dostarczając im produktów niezbędnych do prawidłowego rozwoju dziecka.

Fiona;-)

Bambino (usunięte przez administratora) Kto to widział żeby kobieta jechała sama na magazyn i ciągała jakieś łóżka, komody, regały itd... cholerstwo ciężkie przecież do tego potrzebny jest facet - magazynier!!! A prawda jest taka że żaden magazynier nie przyjdzie tam za 1200zł. A panie z obsługi mają jeszcze mniej... straszne... daleko z takim szacunkiem do pracowników nie zajadą. Jeszcze trochę to same szefostwo będzie tam pracować ze starszym panem na czele...

były pracownik

Pracowałem 2 tygodnie na stanowisku magazynier, zostałem zatrudniony (usunięte przez administratora)za 1200zł/msc. Wykonywałem różne prace magazynowe polegające głównie na kopaniu rowów na budowie nowego sklepu. Jak powyżej zgadzam się iż nie było przerw, aby zjeść posiłek musiałem o to zawalczyć, a i tak (usunięte przez administratora)stało nad głową i pilnowało czasu co do sekundy. (usunięte przez administratora)Prace w magazynie polegały głównie na przenoszeniu pudeł w tempie supermana, jednocześnie skręcaniu rowerków, pilnowaniu porządku na magazynie, ładowaniu i rozładowywaniu busa i wydawaniu towarów dla klientów (wszystko jednocześnie). (usunięte przez administratora)

Lewak

Ten sklep to jakaś porażka. Dzisiaj klient otrzymał odpowiedzi, że nie można płacić kartą, bo bank za dużo pobiera przy opłacie. Doprawdy żałosne. Ludzie robić często duże zakupy (np. wyprawki dla dziecka) i muszę szukać bankomatu, bo bank za dużo zgala z wielkiej hurtowni. W małych sklepach osiedlowych można płacić kartą, a w sklepie bambino tylko gotówka. Obsługa w sklepie chodzi za tobą jak za (usunięte przez administratora) Reklamacji Ci nie uznają, uwierz mi. Ten sklep to kpina. Jedyna zaleta to duży asortyment i ceny. Dzięki temu pewnie mają klientów, w przeciwnym razie już dawno nikt by do nich nie przyjeżdzał, nawet Ruscy.

Natalia

Nie wiem o czym mówicie, ale ja tam pracowałam i spotkałam się z zupełnie inną sytuacją. Szefowie byli mili i pomocni, premie tez dostawałam. Ruch duzy, to prawda, ale żadna praca nie jest lekka. Ja raczej bym nie narzekała a gdybym dalej mogła, pracowałabym w Bambino. ;)

Ja tez tam pracowalam, w zime zimno tam jak cholera, riobisz za ochroniarza a potem sprzatasz, mnie tez niezapoznano z asortymentem ani z cenami i jak sie pomylilam to wielka jazda byla, dziewczyny oczywiscie wielce ksiezne tylko jedna byla spoko. O nic niemozesz sie nikogo zapytac bo nie mozesz sie do nikogo odezwac, taka zasada,jesc musisz na szybkiego bo ludzi tlum i ledwo co zaczniesz kanapke a juz wołaja na sklep. O najlepsze ze zamiast w sklepie to pracujesz na budowie nastepnego sklepu pilnujac robotnikow, to bylo najlepsze hehe A szefostwo wredne jednym slowem. Dziekuje:)

(usunięte przez administratora) Przez tydzień pracowałam jako....sprzedawca. Nikt mnie nawet nie przeszkolił z asortymentu który sprzedają. Ruch jest duży i nie ma czasu na bieganie i zadawanie pytań. Dziewczyny które pracowały tam niby miłe ale panuje tam cicha zasada \"im dłużej pracuję tym jestem ważniejsza\". Na sklepie nie można mieć ze sobą nawet wody do picia jak były upały. Przerwa w czasie pracy to 15 min a w soboty w związku z tym że sklep jest otwarty przez 6 godz. przerwy juz nie ma:). Do pracy nie można w upały przyjść w japonkach ani w bluzce na ramiączkach nawet grubych bo to jest niestosowny strój do pracy:). Ogólnie zarobki na poziomie najniższej krajowej choć obiecuje premie uznaniowe które w 90% nie są przyznawane. Oprócz tego jak zdarzy się że przez kilka minut nie ma ludzi trzeba posprzątać cały porozwalany asortyment i nie masz prawa nawet na chwilę usiąść ani oprzeć się nawet o ścianę...trzeba być cały czas w ruchu i robić przy okazji sprzedawania za ochroniarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Bambino - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.