Lublin

Opinie o Autoryzowany Dealer Mercedes Benz i Partner koncernu Daimler Chrysler "Lenartowicz"

Edyta

Nie polecam spoilery brabusa zaraz po montażu miały uszkodzenia lakiernicze a po kilku miesiącach zaczęły sie odklejać wszystko musi byc ponownie ściągane gdzie przez telefon dowiedziałam sie ze mam zrobic to sama nożem ponieważ jak odpadnie to nie dostane zwrotu pieniędzy i ze mechanik nie jest doinformowany ile ma stosować kleju nie polecam

Zostaw opinię o Autoryzowany Dealer Mercedes Benz i Partner koncernu Daimler Chrysler "Lenartowicz" - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoryzowany Dealer Mercedes Benz i Partner koncernu Daimler Chrysler "Lenartowicz"