Komet P.H.U. Konewecka i Wspólnicy Sp. j.

Gliwice

Opinie o Komet P.H.U. Konewecka i Wspólnicy Sp. j.

eM35

Byłam wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej w tej pseudo firmie...bo tego inaczej nie można nazwać. Stanowisko: pracownik biurowy. Najgorsze to,że na takie stanowisko nie ma że tak powiem odpowiedniego miejsca, biura? Pracownik biurowa a biuro to jakaś porażka, biuro wyglądem starego baraku, gdzie na środku pokoju brudnego na dodatek stoi piec węglowy, przy nim wiadro z węglem, ściany ukopcone od tego pieca, smród brud i ubóstwo. Kierownik od razu się spytał czy nie mam alergii na kotka, bo taki sobie tam mieszka w tym owym biurze. Pomieszczenie nie przypominało wcale biura, brak warunków do spełnienia. Sprzęt komputerowy chyba z przed 20 lat, nie wspomnę o krześle do biurka, jakie mi podsunięto bym spoczęła. Bywałam na różnych rozmowach odnośnie pracy, ale to co tam zobaczyłam to po prostu śmietnik. Oczywiście miejsce to skup złomu, ale czasami człowiek myśli, że w wewnątrz budynku może ładniej wyglądać niż z zewnątrz. Toaleta wydaje mi się, że na zewnątrz. Obowiązki biurowe, jak stwierdził kierownik czasami się siedzi i nic nie robi, dlatego stawka jaką zaproponował to; 1300 zł netto na okres próbny, po 3 miesiącach 1700 zł netto łącznie z dwiema sobotami. Wcale się nie dziwie, że Pani która tam pracuje dostała lepszą propozycję pracy i się zwalnia. Za takie warunki i płace wcale się nie dziwię. Sama obecnie pracuję w biurze, ale biuro przypomina biuro a nie jakąś spelunę. Nie polecam absolutnie, chyba, że komuś nie przeszkadzają takie warunki. I za tak niską kwotę podejmie się tam pracować.

Zostaw opinię o Komet P.H.U. Konewecka i Wspólnicy Sp. j. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komet P.H.U. Konewecka i Wspólnicy Sp. j.