Agencja Wydawniczo-Reklamowa MADIN

Katowice

Opinie o Agencja Wydawniczo-Reklamowa MADIN

dorko

nie wydaje mi się :) agencja prężnie działa i nawet zadziwiona byłam, jak na katowickim rynku dobrze sobie radzą

Marek Krzysztof

Odnoszę wrażenie, że te komentarze pisze mocno sfrustrowana osoba nie umiejąca przeprowadzić rekrutacji w firmie, chyba kogoś przerosło to zadanie XD

Krzysztof

Ciekawe? Pierwsze wpisy brzmią jak narzekanie rozkapryszonej dziewczynki i dotyczą jednego zdarzenia. Odnoszę wrażenie, że wpisała to mocno sfrustrowana osoba i to trzy krotnie. Rozumiem, że trudno pogodzić się z brakiem talentu.

Picasso
@Krzysztof 20.01.2016 12:57

Z brakiem talentu powinna się pogodzić Pani która wykonuje prace na waszych filmikach

sark

To trzeba nagłośnić. Tzn. takie sytuacje. Ja też szukam pracy i juz kilka razy było tak: zapraszaja na rozmowe (albo, co lepsze, od razu w mailu walą centralnie), kilka pytań i ZADANIE DOMOWE na maila: STRATEGIA MARKETINGOWA!!!! i to nie daja jakiegos zmyślonego produktu, tylko dziwnym trafem za każdym razem dotyczy on produktów firmy, która rekrutuje!!!!!

Również oszukana

Miałam identyczną sytację, wieloetapowa rekrutacja, na której wymagało się wymyslania gadżetów reklamowych, potem wykonanie 3 prac w siedzibie tej "firmy", musieliśmy się dzielić materiałami, wstyd!!!! Firma zachęcała do pozostawienia portfolio z pracami. Potem informacja o zakwalifikowaniu się na rozmowę i zero kontaktu!!! Nikomu nie polecam tej firmy!!!!!

oszukana

Firma Madin to niekompetentna agencja reklamowa. Robią rekrutację dla kilkudziesięciu osób(grudzień), następnie zapraszają połowę z nich na kolejny etap(styczeń), gdzie potencjalni przyszli pracownicy korzystają z resztek materiałów(!) do stworzenia prac (a przeciez sprzedają wszystkie teprodukty w sklepie internetowym!). Informują (albo i nie), że dostało się do kolejnego etapu, na rozmowę oraz proszą czekać na telefon, ale trzeba jeszcze zaprojektować logo firmy tudzież inne materiały reklamowe, po czym nikt nie dostaje odpowiedzi... Kto wie czy nie wykorzystali pomysłów i prac uczestników rekrutacji do własnych celów, skoro po wysłaniu różnych projektów nagle kontakt z ich strony zanika. Po próbie skontaktowania się, pani odpowiedzialna za rekrutację stwierdza cicho, ze rekrutacja się zakończyła i udaje, że cos przerywa rozmowę po czym się rozłącza. Omijajcie tą agencje szerokim łukiem!!!!

Zostaw opinię o Agencja Wydawniczo-Reklamowa MADIN - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Wydawniczo-Reklamowa MADIN